Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék rajta segíteni?

Hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy idős mentett fiú macskám, 2 hónapja van nálam, iszonyat beteg volt, már összevissza kezelve volt, ivartalanítva lett, jól van, rendesen eszi a tápját, játszik, dorombol, alomra jár, de az istennek sem akar hízni, kész csontváz az egész állat. A doki szerint teljesen jól van. Arra gondoltam a gyógytáp mellett adnák neki konzervet, de gyenge a gyomra a konzervtől hasmenése van ezért csak keveset tudok a tápjába keverni. Talán főzhetnék neki de mit? Ami nem csinálja ki a gyomrát, de megmarad rajta.
2012. jan. 31. 17:53
 1/8 Mailerdeamon ***** válasza:

Valami egészségügyi problémája kell, hogy legyen, ha semmit nem hízik. Teszteltétek is különféle betegségekre?


Minél nagyon tápértékű tápot etess, annál nincs jobb bőven ehet többet is az ajánlott mennyiségnél, csak fokozatosan szoktasd hozzá.


Egyébként nagyon szép dolog, amit csinálsz!

2012. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előttem szólóhoz, Acanát vagy Orijent javasolnék, a konzervek nagy része csak víz a többit meg hagyjuk... :S
2012. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szépen lassan hizogatni fog,csak etesd vegyesen!!!!


Ezt még múltkor írtam valakinek!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2587334-acan..


Az első író vagyok!!!!


Még valami,étvágygerjesztőt kell adni a cicának,és ez baromi jó!!!!

..napi 3-5 cm kell adni belőle!

Gimpet Multivitamin paszta,érdemes a legnagyobbat venni belőle!!!!!

Remélem összeszedi magát!!!!

2012. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félre értettél, nem azt szerettem volna írni, hogy CSAK azt egye, de NAGYRÉSZT azt. A 2. legjobb lehetőség a szuper prémium táp. Ha megnézed az összetételét, mérföldekkel jobb mint a sonka/parizer társai ... Persze ezek sincsenek a tiltólistán.
2012. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk úgy működik, hogy száraz táp egész nap előtte, s ha kér alutasakost akkor kap (valamikor akár 3 napig nem kér, hiába adunk neki), vagy ha a mi kajánkból kér akkor abból is kap egy pici kóstolót. Víz több helyen van előtte, iszik is rendesen, az állatorvos nem győzi dicsérni. :)
2012. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átmenetileg adhatsz neki junior tápot, annak magasabb a tápértéke (hogy a kiscicák megfelelően fejlődjenek). Ártani nem fog, és hátha sikerül kicsit híznia tőle.
2012. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, One sensitive -et kap, a doki ajánlotta. Étvágyával nincsen gond, éjjel-nappal enne, főleg a konzerveket de ha csak azt kapja megy a hasa. Akkor nem próbálkozom főzőcskével, türelmetlen vagyok mert annyira félek nem marad meg, pedig a nehezén már túl vagyunk. Minden vizsgálat megvolt, kívül-belül, a röntgentől a vérvizsgálatig.
2012. jan. 31. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Én állatpatikában vettem olyan konzervtápot, amit anorexiás cicáknak fejlesztettek ki. Olyan az állaga/színe, mint a májkrémnek, és a macskám teljesen odavolt érte. :D

Sajnos a márkájára nem emlékszem (talán Eukanuba, de nem 100%), de egy állatpatikában ha rákérdezel, biztos tudnak rá mit mondani!

2012. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!