Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meggyi idos korban lehet...

Meggyi idos korban lehet elvalasztani a kiscicakat az edesanyjuktol?

Figyelt kérdés
Legyszike valaszoljatok:D
2008. ápr. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A tenyeszto a mi cicankat legkorabban 8 hetes koraban engedte elhozni.
2008. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Muszaly 8 het???De en nem birom ki addig:((((:D
2008. ápr. 6. 10:10
 3/7 anonim válasza:
100%
sztem is 8 hét, és próbáld meg kivárni, mert a fiatalabb kiscicának még kell az anyai gondoskodás. :)
2008. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
7-8 hét az kell szerintem is. Én egyszer kaptam 5-6 hét hetes körülit még nagyon pici volt:) De én úgy gondolom, hogy 7-8 hetesen már oda is Illene adni. Szoktam látni, hogy 3-4 hónapos kortól kezdik el árulni. Az már annyira odaszokik, hogy a gazdáját nem fogja annyira szeretni csavargó állat lesz belőle.
2008. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kiegyensúlyozott, kedves, nem félénk és egyedül táplálkozó kiscirmit akarsz, akkor várd meg a 8 hetet. Így is egy-két napig szomorkodni fog:(, de békén kell hagyni, hogy egyedül fedezze fel az új otthonát. A kiscica nem játékszer, hanem egy pici élőlény, ezt sose feledd el!
2008. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokak szerint a 8 hét is kevés, 12 hetet szoktak javasolni ideális időpontnak. A túl korán elválasztott kiscicák nem tanulják meg anyjuktól és testvéreiktől a szokásos viselkedési mintákat, és gyakran gyenge idegzetűek lesznek.

Én 4 hetes cicát neveltem fel, nagyon kedves (de csak velem), de állandóan stresszes és viselkedési zavarai vannak. Úgyhogy a 8 hét a minimum, de jobb, ha még több!

2008. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki a 10/12-t írta, nem írt butaságot! A 8. hét szocializáció szempontjából igen kevés, persze ált. mindenki így tudja, hogy ekkor kell, jobban mondva lehet, de nem kellene...
2014. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!