Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell a tenyésztést...

Hogy kell a tenyésztést elkezdeni? Mitől lesz valaki jó tenyésztő?

Figyelt kérdés

Imádom a brit rövidszőrű cicusokat.Van is egy édes kis szőrgombóckám és majd(pár év múlva) szeretném ezt a fajtát tenyészteni.Nem tudom, hogy pontosan miként kell elkezdeni,hogy valaki jó tenyésztő legyen.Persze az alapokat tudom.Van időm még bőven felkészülni de honnan tudnám ezeket megtanulni?

Te hogy kezdtél neki a tenyésztésnek?


2012. febr. 8. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Először kell mellé egy ellenkező nemű állat...
2012. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szűrések, kiállítási eredmények stb. Nézz körül a kutyás kérdéseknél, "macskaügyben" se sokkal könnyebb a helyzet. Bár, mint hallottam, a megunt tenyésztett cicáktól könnyebb a kedves gazdiknak megszabadulni.....(Csak kiteszik az utcára, és kész) Nem egy ilyet láttam az állatmenhelyen...
2012. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnehezebb a postagalambtól megszabadulni, viszont az többször eladható...
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Te hogy kezdtél neki a tenyésztésnek?" Összegyűjtöttem egy vagon pénzt. Anélkül neki se indulj.
2012. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 juci88 válasza:

Én a szibériai cicákért rajongok, én is gondolkodtam rajta, hogy majd elkezdem őket tenyészteni de az nem most lessz!! 24éves vagyok de még nincs annyi fizum h. fajmacskákat gondozzak. Jelenleg 6házi macskáról gondoskodom, azok is sok pénzbe kerülnek de nem sajnálok 1 ft se tőlük xD. CUKIK!!

Szerintem írj tenyésztőknek, kérdezz tőlük is de az fix, hogy Nagyon sok pénz kell hozzá!!! :S :))

2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!