Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam a cicámat...

Hogyan szoktassam a cicámat hogy a vc be végezze a dolgát? Láttam már videón h van olyan! Vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 11:18
 1/3 anonim válasza:
Ha a cica a szőnyegre végzi a dolgát akkor szedd fel az ürüléket, szagtalanítsuk a helyét, és tedd bele a ládába.
2012. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 borcsi02 ***** válasza:

Elvileg van ilyen,és azt mondják,a macskák 80%-át nagyon jól rá lehet erre szoktatni!

Én nem próbáltam,kicsit furának tűnt,meg higiéniai okokból sem tartottam annyira jónak.

Én azt olvastam,úgy működik a dolog,hogy először rászoktatod a macskaalomra,és megvárod,amíg rutinosan odajár,azután beteszed a wc helyiségébe az almos ládát,és egy darabig ott tartod,hogy megszokja,h abban a helyiségben végzi a dolgát.

Ezt követően a lecsukott vécé tetőre teszed az almos ládát,és időt adsz neki,míg ezt is megszokja.

Ha ez sikerült,és tényleg felugrál oda,valamilyen erős papírból,ami nem szakad be alatta,lefeded a wc csészét,és odaszórsz valamennyi almot,hogy ismerős legyen neki,és odacsináljon.

Majd először egy nagyon kicsi lyukat vágsz a papíron középen,amit idővel folyamatosan tágítasz,így megtanulja,hogyan egyensúlyozzon.

Végül képes lesz megtartani magát a wc ülőkén.

Nem tudom,tényleg érdemes-e ezt bevállalni,és mennyire működik,azt hallottam,nagy százalékban igen,de én inkább maradnék a hagyományos(persze nem szőnyegre pisilős) almos megoldásnál!

Ha belevágsz,sok sikert!:)

2012. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ezt így kell! De valóban minek is nekem a wc-be van az almos tálca tökéletes nem is akarom hogy a wc-be csinálja vicces de nem normális! Szerintem!De azért ha szeretnéd próbáld ki!írj hogy sikerült e. érdekes lesz! :D
2012. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!