Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki már használt cicájánál...

Valaki már használt cicájánál Furminator-t?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok, jók? Érdemes olyan drágán az eredetit megvenni? Vagy vannak hasonló, és persze nagyon jó szőrkiszedők?
2012. febr. 13. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem elég drága.

Ha nem extra hosszú szőrű perzsád van akkor szerintem szükségtelen.

A cicák minden nemű vakarászásnak, kefélésnek örülnek.

Nem kell ahhoz ennyire speciális eszköz.

2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6 hónapos Maine Coon keverék cicám van és elkezdett hullani a szőre.Gondoltam, hogy ezzel az eszközzel jobban ki lehet szedni akár az apróbbakat is, és nem lesz a szobám-ruhám csupa szőr meg talán ő is kevesebbet "eszik" meg.
2012. febr. 13. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, akcióban kicsit olcsóbb volt. Valóban olyan szuper, mint amit írnak róla. Két benti cicám van, teknőctarkák, így az aljszőr szürkés-fekete, amitől úgy nézett ki állandóan a lakás, mintha mindenhol "pormacska" lenne. Naponta egy-két maroknyi szőrt is összesöpörtem. Mióta használom, látványosan csökkent a szőr. A Furminator csak az elhalt aljszőrt szedi ki, amit állandóan hullatnak. Sokkal szebb lett a szőrük is, mert jobban levegőzik.Én nagyon tudom ajánlani.Hasonlóról nem tudok.
2012. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mailerdeamon ***** válasza:

Nekem volt, bevált, nagyon sok szőrt kiszed, időben meg kell állni, hogy az ember nehogy megkopassza a macskát. :)

Ha a maine coon-okhoz nem ajánlanak valamilyen más speciális szőrkefét szerintem érdemes kipróbálnotok.


Vaterán olcsóbban megkapod újonnan, mint boltban.

2012. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok: a Vaterást sokáig nézegettem, de végül úgy döntöttem, inkább a biztosan eredetit drágán, mint egy másolatot, amivel esetleg befürdök.
2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebay-on is vannak olcsóbban, és szerintem megéri, nem az én macskám, de ismerősöm használja a macskáján, azt mondta, hogy megérte neki megvenni és nincs is annyi szőr a lakásukban.
2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is eredetit vettem akcióban. Inkább az, mint a másolat, ami esetleg nem is olyan jó.


Az eredeti szuper! Annyit kiszed, hogy nem hittem a szememnek. A macska élvezi. És tényleg csak az elhaltat szedi ki, ami amúgy is kihullana én a saját hajamon is leteszteltem.

2012. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Én dobozos eredetit vettem a Vaterán. Legalábbis egy az egyben megegyezik az eredetivel. Macskányi szőrt kiszed.
2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon örülök a sok pozitív tapasztalatnak, akkor én is veszek :-)
2012. febr. 13. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sima házi cicám van, nálunk bevált a Furminator. Heti 1x végigmegyek a macskán, elég sok szőrt szedek ki. Én Vaterán vettem, olcsóbb volt, és tuti eredeti. Ha gondolod, megkeresem neked, hogy én kitől vettem.
2012. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!