Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek merjek adni a...

Szerintetek merjek adni a cilimnek emberi fogyasztásra szánt omega 3 kapszulát? Lenne tőle valami baja?

Figyelt kérdés
...mert megenné szívesen látom rajta,és azt hiszem van is ilyen cicáknak,de ebben nem vagyok biztos.Persze ártani nem szeretnék neki.Köszi előre is.
2012. febr. 18. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:

De miért akarsz neki adni?

Nem hiszem, hogy baja lenne tőle de az embereknek készült, lehet a dózis nem megfelelő a cicának.

Adj neki inkább halakat, annak biztosan jobban is örülne.

Másrészről állítólag ezek a kapszulák teljesen feleslegesek, mert kevés bennük a hatóanyag vagy régóta állt vagy mi... olvastam erről régebben egy cikket. Emlékszem, mert én sem tudom eldönteni azóta, hogy adjak-e ki rá pénzt vagy ne. Állítólag az olaj változat jobb, hatásosabb de figyelni kell arra is, gyorsan megromolhat.

2012. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!