Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ők milyen fajta cicák?

Ők milyen fajta cicák?

Figyelt kérdés

Az én macsekjaim csak sajnos nem tudom milyen fajták. Mind3-at úgy fogadtam be még annak idején :)


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 18. 12:33
 1/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Sima házi. De nagyon helyesek: egy fekete, egy fehér meg egy szürke. :)
2012. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy házi macskák és nem vadmacskák :) Azt én is tudom. De minden macskának van egy fajta megnevezése. és én erre lennék kíváncsi. Amúgy köszönöm :)
2012. febr. 18. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Europai cicak
2012. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 18. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, valószínűleg egyszerű európai házi macskák. A macskáknál nincsenek csak fajták, nem szelektálták és tenyésztették őket olyan mértékben, mint a kutyákat, így a többségüket nem lehet fajtára osztani. De fajtáról egyébként is csak akkor lehet beszélni, ha tk-el igazolni lehet a származását, egyébként nem besorolható.
2012. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mailerdeamon ***** válasza:
A macskákat is ugyan úgy fajtánként tenyésztik, mint a kutyákat. Ezek a cicák sima "házi" cicák, nincsen fajtájuk, olyanok, mint a kutyáknál a keverékek. Az európai rövidszőrű is egy fajta, de a macskáid csak akkor azok, ha törzskönyvezve vannak.
2012. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Most már legalább ezt is tudom :)
2012. febr. 19. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos a kis szürke a fülvédővel. Nagyon szép cicák.
2012. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!