Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szivacs mániás cica?

Szivacs mániás cica?

Figyelt kérdés

A cicám az elmúlt 1 hónapban rákapott a szivacsok széttépésére. Ha kiteszem a lábam a házból, egyből elkezdi "legyilkolni" a szivacsokat. Minden szivacsot és szivacshoz hasonlító tárgyat szétcincál. Pár napja rájött, hogy az ágyamban is szivacsbetét van, ezért széttépte rajta a huzatot és teljesen szét karmolta, illetve szét harapta az egész betétet.

Próbáltam már azt, hogy elrakom a szivacsokat szekrénybe, de ki tudja őket nyitni.

Hogyan lehet erről leszoktatni? A ti cicátok is csinál ilyet? Miért csinálja?


2012. febr. 19. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém csak a mosogató és fürdőszivacsokat lopkodja, és szedi szét...én is eldugom előle :))
2012. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbálj citromszagot, mondjuk citromfűolajat tenni legalább az ágyadra, a macskák általában nem szeretik a citrusok szagát. persze ismerek olyan cicát, aki mandarinhéjjal játszik, de ha te nem leszel rosszul a citromszagtól/citromfűszagtól, akkor érdemes adni neki egy esélyt.
2012. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért csinálja ezt, mert unatkozik. Nekem mondjuk nem bántja a szivacsot, hanem a kád dugót lopkodja el folyton :D
2012. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!