Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám imádja a kenyeret....

Cicám imádja a kenyeret. Lehet baja, ha azt eszik?

Figyelt kérdés
Szinte már csak kenyérrel játszik, addig nyávog, míg nem adok neki! Rengeteget játszik vele, néha valahova eltünteti, de néha meg is eszi! Lehet tőle valami baja? Nem nagy mennyiség és csak a héját kapja!
2012. febr. 21. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz tole semmi baja!

Esetleg csak akkor ha allergiás lenne valamire ami benne van, de azt rogton meglátnád! Pl.: bepirosodna a bore, hasmenés...

De nyugodtan adhatsz neki! Ez csak nagyon ritka esetkben torténik meg! És ha veled is elofordulna akkor ne adj neki tobbet!

2012. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mailerdeamon ***** válasza:

Szereti, mert lehet vele játszani is és meg is lehet enni. :)

Semmi baja nem lesz tőle, olyan ez, mint nekünk a ropi.

2012. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a virslivel csinálja ezt. a virsli vége az övé...és akkor megy a vadászat. labdázik vele, kergeti, löködi...és amikor már felismerhetetlen a virsli akkor megeszi :D ...kenyértől semmi baja se lesz. enyém pl imádja a hasábburgonyát.
2012. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan édes, hogy szórakozik vele! :)
2012. febr. 21. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
A virslis történetet mintha én írtam volna.:D Kergeti, pofozza, dobálja, focizik vele vagy 20 percen keresztül, mintha élő zsákmány lenne, nagyon vicces.:) Aztán a végén nagy elégedetten elfogyasztja.:)
2012. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
A miénk pici kora óta imádja a bundás kenyeret, de nem volt még semmi baja tőle. Érdekes viszont, hogy külön-külön a tojást és a kenyeret nem eszi meg...
2012. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
enyémnem a mogyorós csipsz a kedvence,mindig dobok neki,ha meg kint hagyom a zacsit éjjel tuti arra kelek hogy derékig belemászik azt csemegézik belőle.
2012. febr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

uhuhúú..!!:D

az én macskám megeszi a krémest a kürtös kalácsot a ropit a kenyeret mindenféle sütit a RÉPÁT!!

( O.O )

de azt hallottam hogy ha állandóan csak húst eszik a macska az sem jó mert szüksége van a más ételekben megtalálható tápanyagokra!! :D:D

2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Virsli, bundás kenyér, mogyorós chips, süti…! :D Milyen kis őrültek! :) Én még azt hittem az én cicám különc!
2012. febr. 22. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

ne mondjatok már hülyeségeket, bizonyos ételek nem valók a macskának, mogyoró se, van ami végzetes lehet, pl a csoki

Kenyeret ritkán kaphat, de ne ez legyen a napi taplaleka, macskák csak kis mennyiségben tudják megemészteni a gabonát.

Vannak már gabonamentes tápok, sokkal jobb. Vagy konzerv húsevő a macska hús kell neki nem kenyér.

2022. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!