Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek olyat, aki ketrecben...

Ismertek olyat, aki ketrecben tart macskát?

Figyelt kérdés

Van macskánk és egy ismerős házaspár egymástól függetlenül kérdezte tőlünk "és ketrecben tartjátok?"

Teljesen ledöbbentem, nem is tudom, hogy gondolhat valaki ilyesmire. Létezik ilyen egyáltalán, vagy csak ők nem értenek ennyire az állatokhoz?


2012. febr. 21. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem értenek az állatokhoz, vagy amerikaiak
2012. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HÁZI.. állat... és nem KETRECI macska... ezért HÁZI macska. .xD istenem.. ki az a marha aki ketrecbe tart egy macskát?!... úgye ezt viccként szántad ezt a kérdést?XD
2012. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről. Hm. :(
2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem vicc. El se tudjátok képzelni mennyire kiakadtam ennél a kérdésnél, hirtelen azt sem tudtam, mit reagáljak.

Hozzáteszem, hogy ez a házaspár tart vagy 4 macskát (persze kint, oltás nuku, főtt tésztát kapnak, és egyéb konyhai szemetet).

2012. febr. 21. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú, de durva. De egyáltalán MINEK ezeknek macska, ha nem engedik ki, nem foglalkoznak vele, csak szenved szegény a ketrecben?! Talán fajtatiszták (vagy jellegűek), és szaporítják őket? Borzalmas :(
2012. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, az udvaron tartják őket, még a legnagyobb mínusokban sem engedik be őket, azt hiszik, hogy egy doboz megfelelő melegedőhely nekik. Nagyon sajnálom őket, állandóan bolhásak és még a felnőtt macskák is hihetetlenül aprók a nem megfelelő táplálás miatt... Persze 1-2 évnél tovább sosem húzzák.
2012. febr. 21. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos vannak olyan emberek akik kinozzak a macskakat es ketrecben tartjak oket.
2012. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát fel kell jelenteni őket és kész! Őket kellene így tartani!Szörnyű!
2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is feljelenteném őket, ez kínzás!!!!!!
2012. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem ..

Amúgy felesleges a feljelentéssel bajlódni, ez sajnos még ebből a szempontból nem Amerika, nem fog kínzásnak számítani.

2012. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!