Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek valamilyen igen...

Ismertek valamilyen igen olcsó hústápot cicának, pl. cicaszalámit vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés

Száraztápot már találtam 223 Ft/kg árban, most hús kellene 200 Ft/kg körül. Mindenképp olyan, ami nem fagyasztott, nem kell kiolvasztgatni. Évekig ilyen fagyasztott állatetetésre való húst kapott, szereti, de nagyon pepecs, annak 165 Ft kilója, nem szeretnénk többet kiadni az új húsért sem.

Most volt akciós kutya-macskaszalámi 200 Ft/kg-ért, megvettem, de amikor nem akciós, akkor 300 Ft felett van kilója, akkor már nem veszem meg.

Kinti, szinte kóbor cicáról van szó, évek óta örül az ilyen olcsó kajának, sajnos nem tudok drágábbat venni, úgyhogy ezen légyszi ne beszéljetek.


2012. febr. 19. 11:43
 1/3 buzazs válasza:

Szia.Nálunk elég vegyes, hogy mit eszik a macskánk.Hat a kutya-macska szalami helyett mi a sparban kaphato majast adunk néha a cicanknak.Mi most csibefarhatbol csinalunk a macsoknak egy elég sürü kocsonyat,(akar repaval , s egyebbel) amibe a vegen egy kis fotlen tesztat szoktunk keverni.Eznnek hasonlo az összetétele a konzerves macskakajahhoz, és a szaraztap 95% sima teszta.

Miutan ez elég büdös nyáron szoktuk megcsinalni, és fagyasztva, kis tefölöspoharakba elrakjuk.Microban vagy gaz fölött 1-2 perc es kiolvad.Persze lehet ugy is csinalni, hogy csak kisebb adagot fözöl, az is elal 1-2 hetig.

2012. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerek két olcsóbb macskakonzervet.Van Aldi vagy Fressnapf a közeletekben?

Aldi:415 g-os konzerv 110 ft.

Fressnapf:Fiesta konzerv 830 g 210 ft.Itt a linkje is:


[link]

2012. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!
2012. febr. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!