Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves macskánál ha még...

1 éves macskánál ha még kicsi, de vemhes hány % esély van rá, hogy valami baja lesz neki vagy a kicsiknek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggódok értük, mert még elég kicsi.
2009. jún. 7. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az egyik cicánk is elég kicsi még mindig pedig már néhány éves. Az első vemhességénél szegény 5 kiscicát szült, abból 2 halva született. :(
2009. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ú szegény! Sajnálom!! Ettől félek én is!
2009. jún. 7. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én cicám is kicsi és kb. 1éves! Most született 5 kiscicája és mindannyian egészségesek szerencsére...:)

De régebben, egy másik cicámnál volt már, olyan is, hogy nem élték túl a kiscicák... Sajnos...:(

Úgyhogy mindenre felkell készülni!

2009. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
OK. Köszi a válaszokat! Azért még mindig nagyon izgulok! Már annyira várom.
2009. jún. 7. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
érdemes lenne ezután ivartalanítani..
2009. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemsoká ivartalaníttatva lesz. Amúgy ezt most mért mondtad?
2009. jún. 7. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:

attól függ.

nekünk is nagyon kicsi a macskánk, egyéve skorában szült, 5 kiscicából 1 maradt, a második alom viszont már ,,jobbra sikaerült, 2 cicából 2 maradt

2009. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

mert rengeteg a cica..

akiket kínoznak,hagynak szaporodni stb..nem kell még több

2009. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem függ össze a korával, nálam is szült az 1 éves cica 4 gyönyörű egészéges kiscicát, szóval ne félj, semmi baj sem lesz. Sajnos halva született vagy beteg kiscicák mindig lesznek, kortól függetlenül. :( Ezt az ivartalanítás dolgot pedig nem értem. Nekem egy macskám sincs ivartalanítva, mégsem hanyagoltuk el sohasem a macsekokat, mindegyik megkapta a védőoltásokat mindegyiket megfelelően gondoztuk és neveltük és mindig örömmel fogadtuk a kiscicákat. Szóval ha nekem valaki olyat mondana, hogy ivartalanítassam a cicámat, csak mert szerinte biztosan sok a cica és senki sem gondozza, elküldeném a ... és teljesen jogosan! Néhány helyen bizony tényleg jobb lenne, mert nem érdemlik meg a kiscicát, de azért ismeretlenül ne akarjunk már beleszólni a másik életébe...
2009. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Utolsó válaszoló, de nekünk azért lesz ivartalanítva, mert mi örökbefogadunk cicákat és így ugya egyre több van. Amit se anyagilag se szeretetben nem tudunk megoldani. Ami számokra nagyon fontos!!! A kicsiket megtartjuk max. 1-et ajándékozunk el. Mert nem szeretném azt se, hogy rossz helyre kerüljön.
2009. jún. 8. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!