Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves macskánál ha még...

1 éves macskánál ha még kicsi, de vemhes hány % esély van rá, hogy valami baja lesz neki vagy a kicsiknek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggódok értük, mert még elég kicsi.
2009. jún. 7. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok megint! Persze ti felelősségteljesek vagytok és ez így helyes becsüllek érte, örülök, hogy vigyázol és szereted a cicákat és belátod mennyi az a cicamennyiség, amennyit még el tudtok látni :) Az a válaszadó, aki először írta az ivartalanítást, még fogalma sem volt róla, hogy te akarod-e egyáltalán ivartalanítani meg hasonló, csak beleszólt, teljesen alaptalanul, mert te okos vagy és felelősségteljes :) Örülök, hogy vannak olyan emberek, mint te! :)
2009. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi!! Kedves vagy. Az a furcsak, hogy anyum utálja a macskákat, apum meg alergiás rájuk, de én állatbarátként születtem:). Amúgy 12/L vagyok.
2009. jún. 8. 20:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg furcsa, örülök, hogy ennyire szereted őket :):) Nagyon szép tőled!!
2009. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!