Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám új hobbija: a monitor...

Macskám új hobbija: a monitor tetején tanyázik. Ha lezavarom, visszamegy. Árthat ez neki?

Figyelt kérdés
Nem lehet "lebeszélni" az új kedvenc helyéről. Nagyon jól néz ott ki, csak félek, hogy ártani fog neki a sugárzás... :S
2009. jún. 8. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A macskák imádják a negatív sugárzású területeket a házban, ezeket keresik..nekik ez a jó.

Ne féltsd a macskádat, nem lesz semm baja.

2009. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj, el tudom képzelni, hogy milyen édi lehet ott:D
2009. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a helyet az én cicám is szereti!

[link]

2009. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet azért szeretik, mert egyrészt magason van, belátják a szobát és még ha sokáig megy, akkor meleg is. :) Nem hiszem, hogy baja lenne tőle!
2009. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az éán macskám is itt szokott aludni meg a tv tetején és félek h lesz vmi baja de nem lehet vele mit kezdeni . :D nyugi egy idö után leszokik erröl
2009. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A hagyományos CRT monitorok iszonyú erősen sugároznak arrafelé (többek között röntgensugarakkal is) én semmiképpen nem engedném oda, még akkor sem, ha áramtalanítva van, mert utána még egy pár óráig ugyan úgy sugároz.
2009. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném:D

Mamám cicája mamával együtt nézte a bűvöletet,de kajak úgy nézett a macska mintha értené,hogy davide mit csinált a csajjal XDa cicus am szinte már nyalta a képernyőt,és semmi baja:)

2009. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz semmi baja tőle.

Az én cicám is azok feküdt mindig, aztán lecseréltem a monitort ilyen laposra és átköltözött a radiátorra. De az is csak akkor kell neki ha megy a fűtés, ha nem megy akkor a tévén tanyázik. Szeretik a meleg helyeket, télen a hősugárzó előtt érzik csak igazán jól magukat, úgy fekszenek előtte mintha a tengerparton lennének. xD

2009. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja, a macskák mindig oda mennek ahol meleg van és a monitor az pont ideális hőfokot állít elő a számukra. Azt a röntgensugaras hozzászólást eléggé baromságnak tartom, macskák milliói döglenek a monitorokon nap mint nap és semmi bajuk sincsen.
2009. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!