Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák ivartalanítás előtt,...

Macskák ivartalanítás előtt, és után? Hogyan?

Figyelt kérdés
Két macskámat ivartalanítják a jövőhéten. Mindkettő kinti macska, de mivel nem szabad nekik enni adni előtte egy napig, gondoltam behozom őket,beszoktatom, úgyis bent tartom őket a műtét után is. Az egyikkel semmi gond (egy darabig), de a másik...egyből kiakar jutni, még a függönyön is mászik, kaparja az ajtót, arra is felmászik, aztán neki kezd a másik is. Aki kinti macskáját ivartalanította, ezt, hogy oldotta meg? Ha kint marad, és nem adok neki enni, fog egeret a szomszédba. :( Utána gondolom könnyebb lesz, míg bágyadt.
2012. márc. 3. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ZÁrd be a fürdőbe, vagy olyan helyre, ahol nem nagyon tud mit szétszedni. Máshogy nem lehet, ennyi idő alatt.
2012. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá, hogy van egy üres szoba, oda bezárom, de magukba nem okoznak kárt? Vagy lehet amúgy is megnyugodnának egy pár óra után. Nem tudom.
2012. márc. 3. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy idő után úgyis feladják, nem lesz baja. Kicsit tombol, aztán alszik egy nagyot.
2012. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Furcsa. Nekem is kinti macskáim vannak, most már félig kinti benti, de sose volt baj velük ha be kellett jönniük, SŐT a kimenettel :D Amikor csak lehet szöknek befelé, s ki se akarnak menni :D Szerintem a te esetedben műtét után nem lesz baj :)
2012. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor volt a nagyon hideg, akkor is hiába hoztam őket be, ahogy kinyílott az ajtó, iszkiri kifelé. :) Nem maradnak nyugton, pedig muszáj lesz nekik.
2012. márc. 3. 17:35
 6/6 anonim válasza:
Nekünk 4 macskánk van mindegyik ivartalanított.A mi macskáink kinti-benti szóval semmi gond nem volt,hogy pár napig bent kell lenniük. Viszont ha ennyire kaparnak akkor,engedd csak egy kicsit ki és figyeld őket,mert tényleg be fognak golyózni és szétkapnak pár bútort...
2012. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!