Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Hogyan szoktassam...

S. O. S. Hogyan szoktassam kézhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt a szomszédunkban egy néni neki volt egy fekete cicája. Ica néni meghalt. Egyedül maradt a cicája. Már felnőtt kandúr macska. Nincs ivartalanítva. Az a lényeg, hogy magára maradt, lesoványodott, de már baja nincs, nem kullancsos meg semmi! Szép, felnőtt kandúr. Már van pár ősz szőrszála meg a füléből hiányzik egy kis darab. Vagyis befogadtam, csak anyuék még nem tudnak róla! Etetem, itatom! Hogyan szoktassam kézhez? Tüzel a macskám és idejött hozzánk! Amíg itt volt kedves volt meg kezdett megszelídülni, de most ahogy nemrég kimentem hozzá fél tőlem. Vagyis még nem bízik meg bennem. Szerintetek hozzám szokik és nem fog elmenni? Köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztosan meg fog veled barátkozni, csak ido kell! Addig is etesd és kényeztesd ahogyan csak tudod!

Minden macska más, lehet neki tobb idobe fog telni míg megbarátkozik veled! Ha egy macskát ijesztegtték kiskorába (leontotték vízzel, elkergették) akkor nehezen fog minden emberrel megbarátkozni, de valahogy biztosan sikerul!

Jutalomfalatokkal csápítsd magadhoz és simogasd ot!

Sok sikert! :)

2012. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi! Lehet az a neve hogy Különös? Mert mindig más a viselkedése!
2012. febr. 26. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Miattam lehet, de nemtudom, hogy fog-e rá hallgatni, mert elég hosszú név! Inkább valami rovid nevet adnék neki ami "í" hangra végzodnek, mert állítólag a macskák arra jobban hallgatnak!

De ha az tetszik, akkor lehet az is! Ha azt fogod folyton mondani neki van esély rá, hogy rászokik! :)

Nekem kulonben ez a név nagyon tetszik! :)

2012. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Ha mondom neki kezd hallgatni rá. :D
2012. febr. 26. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már akkor valami!!! :D
2012. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem hozzám szokik és szeretni fog!
2012. febr. 26. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól gondozod, akkor biztosan!
2012. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van köszi! Csak remélem annyira ideszokik hogyha elzavarják visszajön!
2012. febr. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!