Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Barátom cicájának a szemét...

Juci88 kérdése:

Barátom cicájának a szemét tavaly kikapta egy másik macska, azóta elkezdett neki rohadni a szeme, biztos nem fog többé látni. Ti jártatok már így a cicátokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor, hogy járt el az állatorvos és mennyi idő volt mire meggyógyult??Kapott további kezeléseket??
2012. márc. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

1 éve történt ez az eset és még nem látta állatorvos a macskát? Úristen, éljen a felelős állattartás. Az állatorvos eltávolítja a károsodott részt, és összevarrja a szemet.

Egyébként teljesen simán és hamar gyógyulna, ha nem lennének ilyen idióta emberek, akik nem viszik orvoshoz a macskát, ha ilyen komoly a baj.


Gondolom, ha a barátod szöget szúrt volna a szemébe, azt is csak nézegetné az egész család, hogy milyen szépen rohad, bár kicsit büdös....

2012. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tehetek róla, hogy ilyen hülye!!... Én macskámat mindig beviszem a kisállatkórházba ha valami baja van.
2012. márc. 3. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jártam már így és azonnal elmentem orvoshoz aki ellátta... És kapott további kezeléseket is.
2012. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég. Hogy minek kell ilyennek állat?
2012. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a barátod akkor se megy majd orvoshoz, ha kukacok járnak ki-be a fejéből .. Pontosan, éljen a felelős állattartás.
2012. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!