Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezték a cicámat. Nem...

Megmérgezték a cicámat. Nem eszik, nem iszik, , Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 09:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy hihetetlenül felelőtlenül jártál/jártatok el a dologban. Lehet, hogy most a macskádnak szerencséje volt, de ha nem, akkor meg persze sírsz, hogy meghal... VAN ÜGYELET, MINDEGY HOL ÉLTEK. Még linket is javasoltak a számodra, nem éltél a lehetőséggel. Mondj el egy Miatyánkot, és köszönd meg a jóistennek, mert ezúton nem rajtad múlt, hogy még él.

Üdv.

2012. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 dorcsuu ***** válasza:
Utolsó hozzászólónak van igaza... Ne házi szerekkel kísérletezz, hanem vedd fel azt a rohadt telefont, és sírd el az állatorvosnak a panaszod... Amikor mi azt hittük, hogy megmérgezték a cicánkat, én egész nap bőgtem, mint az állat, mert nem értük el sehogyan sem az állatorvost... szerencsére csak valami gyomorbaja volt. És ha ilyen helyzetben is azt bizonygatod, hogy jól van a cicád, akkor gratulálok. Nem bántani akarlak, de minek kérsz segítséget, ha aztán nem fogadod el? Én a helyedben még így utólag is mindenképpen megnézetném állatorvossal!
2012. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!