Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámat megmérgez...

Mit tegyek a cicámat megmérgezték?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon rosszul volt többször is hányt és amikor fel akar állni akkor eldől oldalra és össze esik:/ Biztos hogy mérgezés mert már volt olyan cicám aki belehalt:/ sajnos állatorvosra nincs pénzünk:S Hogy kezeljem itthon? apukám elment a gyógyszertárba venni neki k-vitamint az ugye jó a mérgezésre? 15L Nem akarom őt is elveszíteni.:(
2011. ápr. 21. 13:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
20%
Tejet adtatok neki, iszik belőle?
2011. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
37%

Ha nincs pénz ne legyen állatod.

Ha tényleg mérgezés akkor csak az orvos segíthet.

Idióták.

2011. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hívjatok állatorvost, vagy vigyétek be egy rendelőbe, amíg még nem késő... :(
2011. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%

Olyan érdekes, hogy mindig olyanok állata kerül életveszélybe, akik falun laknak, és nincs állatorvos (csak rapidnet, ugye), vagy nincs pénzük orvosra.


Nem kötelező állatot tartani ilyen körülmények közt! Amúgy meg ha apád K-vitamint tud venni, akkor egy orvoshoz is elmehetnétek, részletfizetést kértek, oszt helló! legalább a macska meg lesz mentve!


Ha tényleg mérgezés, akkor a K-vitamint feldughatjátok magatoknak.

Kár a cicáért. Lehetne jobb gazdija is.

2011. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem olyan, amit kikúrálsz otthon...a mérgezés nem játék! Vidd el orvoshoz és ha kell, kérd meg hogy részletben vagy később fizethess, hátha belemegy...mellesleg igen, felelősséggel tartozol érte, ha van állatod az költségekkel jár!
2011. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
48%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45


Na idefigyelj KÖ__ÖG

Szerinted csak a gazdagoknak lehet állatuk?

Pont azoknak akik ha valami baj van az állatnak inkább kihív valakit de ő személy szerint lesz_arja a saját állatát mert évek alatt pl. meg sem símogatja csak esetleg belerúg ha útban van?

A nagy gazdagok akik kiba__zák a kocsiból a kutyát ha már nem kell

A kérdezőnek meg annyit hogy csak reménykedni lehet mert a macskának nagyon erős a szervezete

2011. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%

Irkáljátok mindezt egy 15 éve lánynak aki épp a cicááért aggódik.

Honnan veszitek a bátorságot hogy kioktassátok? Csak az tehetné meg akinek 15 éves korában volt félretett pénze kifejezetten az állatorvosra, mégis melyikötöknek volt?


Szülei döntik ezt el, neki csak az aggódás marad és ha nem vennétek észre minden tőle telhető eszközt igénybe vesz azért hogy segitsen.


Aki meggondolatlanul leidiótázta az különösen szégyelje magát.

2011. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
45%

Honnan veszitek a bátorságot hogy kioktassátok? Csak az tehetné meg akinek 15 éves korában volt félretett pénze kifejezetten az állatorvosra, mégis melyikötöknek volt?


Nekem volt, és nem viccelek. Nem azért, emrt akkora szent vagyok/voltam, hanem mert anyám és apám úgy vettek nekem cicát/kutyát, hogy elmondták, ő is lehet beteg, kell neki kaja, stb, így a zsebpénzemből mindig félre kell tennem, hogy legyen a kutyusra pénz (nekem kutyusom volt), ha váratlan kiadás jön. Felelősséggel neveltek erre. A mai napig van kutyám is, cicám is, és mivel ebben nőttem fel, mindig van nekik félretéve pénz (nem sok, öt-hatezer forintra kell gondolni, ezzel egy nagyobb költségű műtétnél is meg lehet indulni abban a klinikában, ahová tartozunk).

15 évesen is volt ennyi pénzem egy dobozban, és ha kellett, előkerült. Aztán nyáron diákmunkából is gyűjtöttem.


Nem, nem a 15 éves kislány a hibás, hanem a szülei, akik ilyen példát mutatnak neki: a megmérgezett cica valamelyik sarokban fetreng, orvos nem látja, csak vitamint adnak neki, aztán hátha megmarad - gratulálok a gondos szülőnek.

2011. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, hagyjad már ezt az óhéber dumát, hogy te etetted a kutyát a saját pénzedből meg te fizetted az orvost 15 évesen.

Naponta elküldtek kutyakajáért a boltba amit te külön tároltál a szobádban? Vagy hogy volt, a tescoban külön sorba álltál a szüleidtöl a kutyakajával?

Véletlenül ne a család etette azt a kutyát?


Végén még bele éled magad.

2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok leosztást meg mindent tudjátok nem az én hibám hogy megmérgezték hanem azoké az embereké akik ilyet tettek.Most kerültünk ilyen anyagi helyzetbe ebben a hónapban nagyon sok állatunk van és szeretjük őket gondoskodunk róluk mindig befogadjuk azokat akiket kitettek volt már olyan hogy törött lábú kutyát fogadtunk be és volt pénzünk megműtettük. És igen kerítettem pénzt állatorvosra most és nem kuncsorgásból. Szóval szánalmasak vagytok hogy így elítéltek.És azt is hogy a szüleimről így beszéltek pedig ők is imádják az állatokat mert mindent megtesznek értük. Köszönöm a sok okoskodást és leosztást.
2011. ápr. 21. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!