Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak van problémája....

A macskámnak van problémája. Találok itt valakit aki esetleg tudja a baját?

Figyelt kérdés
Folyik a szeme alig tudja kinyitni,tüsszög és furcsán veszi a levegőt:(kb 3 napja jelentkezett nála a betegség.mit tudok tenni hogy meggyógyuljon szegény? 21 F
2012. márc. 18. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
elviszed orvoshoz.Macsakanátha, egy fertőző betegség legyengült immunrendszer esetén akár halálhoz, vaksághoz vezet. Gondolom nincs oltva, így megkapta
2012. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ebből csak injekcióval tud kigyógyulni?vagy el is múlhat esetleg?mert ha az orvos a megoldás akkor elviszem mindenképpen.egy kis házi cica nem bent lakik,de a szívemhez nőt
2012. márc. 18. 12:07
 3/8 anonim válasza:
Állatorvos kell neki, nem tudod házi praktikákkal meggyógyítani. Valószínű injekciót fog neki adni, de ezt majd az orvos dönti el.
2012. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

antibiotikus,szemcsepp.Csak az orvos tudja adni

(és érdemes lenne, ha már jobban van beoltatni,akkor nem kapja el újra és más betegséget sem)

2012. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amig nem bírod elvinni orvoshoz, addig a szemét borogasd kamillateával!
2012. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfazas, de virus is lehet, tehat valoban egy orvosnak kellene megmutatnod.

Most kamillateat keszits, ebbol kapjon, tehat megfogja inni, mivel erzi azt, hogy jo hatassal van a belsejere. Ezzel szinten lehet a szemet is borogatni, mivel szinten erzi a nyugtato hatasat.

Kakukkfu-utifu teakerveket tudsz kesziteni, ebbol legyen mindig elotte, mivel elfogja fogyasztani, mast ne kapjon, hiszen enni nem valoszinu, hogy fog, de inni mindig akar. En mar gyogyitottam igy meg cicamat, hiszen 7 cicaja volt a gyermekeimnek, egy felfazast igy kileeht kezelni, mezt is lehet neki adni, szirupot kesziteni, sot panadolt is kaphat.

Egyszoval hasonloan lehet gyogyitani, mint teged, ha megfazva vagy. En massziroztam is a cicat, az elso nap massziroztam meg, de masnap mar kerte!

2012. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap tudnám elvinni orvoshoz! most kint fekszik az udvaron és tök nehezen kap levegőt...az egyik szeme nyitva.de kibírja holnapig?:( mivel ma vasárnap van az orvos nem tudom dolgozhat e
2012. márc. 18. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Keszits neki teat, es probald betakarni, hogy melegen legyen!
2012. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!