Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen problémája? Sebek a kézen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. másfél hete egyszer, amikor lenéztem a kezemre, észrevettem, hogy tiszta vér:S Először nem ijedtem meg, azt hittem, hogy belekaptam véletlenül, amikor megmostam, akkor láttam, hogy a mutatóujjam legfelső ujjpercénél az egyik ér pattant el valószínűleg. Nem is tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, habár elég erősen vérzett, és nem gyógyul olyan ütemben, mint kellene.

Különösebben nem is izgatott a dolog, de tegnap este megint ugyanez történt ugyanezen az ujjamon, csak most az alsó ujjpercnél lévő ér "helyén" van seb, bár ez nem vérzett annyira. Valakinél történt már ilyen? A kezem nincs kiszáradva, hordok kesztyűt, stb. (csak mert arra is gondoltam, de nem hinném, hogy az az oka:S). Gondoltam rá, hogy elmegyek orvoshoz, de olyan kis apróságnak tűnik... ti találkoztatok már ilyennel?


2012. jan. 15. 13:40
 1/1 anonim válasza:

Háát szerintem azért nem árt ha elmész orvoshoz.

Lehet hogy a kis apróság mögött valami nagyobb baj van,de az is lehet hogy jelentéktelen.De háziorvoshoz nyugodtan menj el,nem fogja leharapni a fejed:)

2012. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!