Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miről ismerhető fel hogy a...

Miről ismerhető fel hogy a kiscica lány v. fiú?

Figyelt kérdés

Egy hete születtek meg a cicák, 3an vannak de addig nem tudunk nekik nevet adni míg nem tudjuk a nemüket.

Mi a legalapvetőbb különbség a hím és a nőstény ivarszervei között? Más külső jegyek is árulkodóak?

Előre is köszi!! :)


2009. jún. 12. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatal cicáknál csak ivarszervek alapján különböztethető meg. A fiúnak már jól látszik, hogy kiemelkedik valami, a lánynak nincs olyan. Nézd meg a mamájáét, ha olyanja van, akkor lány.


[link]

2009. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Megnéztem, és mind a hármuknak van ott kiemelkedés, azonban a hasukon halványan mintha "mellbimbók" látszanának. - vagy azt rosszul látom? mert így elég ellentmondásos... :S

2009. jún. 12. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
a pasiknál a here azért eléggi kitüremkedik tudi észreveszek,de még csak 1 hetesek, várj még egy kisit,én is benéztem egyszer,de akkor már el volt nevezve.Amúgy méretben is tudsz választaniúgyértem,hogy a srácok nagyobbak általában,meg olyan kis zömök vaskos testük van.
2009. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon picik a cicák, ilyen fiatal korban össze lehet téveszteni, mert a lányé is kiemelkedik egy picit. Egy hetes cicákat még zavargass, hagyd őket nyugodtan, hisz még a szemük is csak most fog kinyílni, 2-3 hét múlva talán már szépen fog látszódni. A fiúké jobban kiemelkedik és látszik a kis heréjük, a kiemelkedés ketté válik.
2009. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 5hetesek a cicáim, hát kép ide vagy oda eddig nem igazán lehetett megkülönböztetni, most kezdenek alakulni. Eddig a nevük is csak annyi volt hogy egyeske, ketteske és hármaska :DD
2009. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

az hogy vannak mellbimbói, attól még lehet fiú :D

az embereknél is van mellbimbója a fiúknak.. ugyan így a macskáknál is :)

2009. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy jó módszert,csak nem is tudom hogy írjam le...szóval megpróbálom körül írni: mindegyiknek ugye van a kis feneke lukja,ha a fenék luktól távolabb van az a dudor,akkor fiú,viszont ha a fenekéhez közel van az valami,akkor ő lány. Ennyi az egész!
2009. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszanak kis cicik az még nem jelenti hogy lány, mert nálunk az egyik fiúnak látszik nagyon. Egyszerű: van a fenekük és az fölött egy másik kis szerv. Ha a másik kis szerv alatt látsz két kis dudort, azok a heréi akor fiú. Az én cicáimnál már 2naposan megállapítottam hogy fiúk vagy lányok. Remélem segítettem.
2009. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha melle van akkor terhesek! :D
2015. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ilcsike113 válasza:

A 3színű foltos mindíg lány.

Ha több van a méretben kisebbek lányok.

3-4hetesen lehet megállapítani az ivarszev nézésével.

[link]

2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!