Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitol lehet az a csomo-szeruse...

Mitol lehet az a csomo-szeruseg a macskamon?

Figyelt kérdés

3 hete kapta meg az 5 honapos macskam a veszettseg elleni oltast.Par napja meg felfedeztem egy bogot, csomo-szeruseget a macskamon, kb.ott,ahova az oltast kapta.

MItol lehet?

Megtortenhet,hogy rosszul adtak be az oltast neki,attol maradt vissza?ez esetben mi a teendo?


2012. márc. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
az oltástól megdagadhat, elméletileg lemegy. Bár nekem eddig csak B-vitaminos injekciónál fordult elő
2012. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alice_L ***** válasza:
A kutyammal ugyan ez volt, egy duzzananta volt ott ahol beoltottak. Elmult par héttel meg 32 euroval késobb, mert aggodtam annyira hogy elvittem dokihoz, aki azt mondta varni kell.
2012. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicámnál is ez volt, visszavittük a dokihoz. Azt mondta, ilyen lehet az oltástól. El is múlt pár hét alatt.
2012. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!!!

remelem, elmulik az en cicamnal is.

2012. márc. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!