Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A macskámon...

Mit csináljak? A macskámon furcsa sebek jöttek ki a fejénél és a nyakán .

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves macskám !A fején és a nyakán sebek jöttek ki , de nem tudom mitől ! Folyton vakarja a sebeit és az egész testét.Nemrég kb. 1 hónapja fialt 3 kiscicát.szerintetek ez elterjedhet a kiscicákra is? Mivel kezeljem a sebeit? Mivel fürdessük meg vagy milyen krémmel , hintőporral kezeljük ?
2010. jún. 25. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
húú komoly a probléma. Szerintem nem terjed el a kiscicákra ez. De kiváncsi lennék rá hogy mien kenőcsel kezelik sokan.
2010. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy rühes ? vidd el orvoshoz :S
2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz és ő biztos ad valami kenőcsöt vagy valamit
2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudhatod, hogy rüh, gomba, atka, allergia..... nem is tudod kezelni vigyétek orvoshoz.A kicsiket is.
2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rühes. meg kéne fürdetni speciális samponnal
2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
átterjed a kicsikre is ha nem kezeled
2010. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Régebben volt már rühes de helyrejött! És az nem ilyen tünetekkel jelentkezett nála ! Egy fürdető sampont írtak ki neki akkor ! Most ezzel ugyanígy megfürdettük de semmit nem hatott ! Úgyhogy nem tudom mik ezek a sebek !
2010. jún. 25. 14:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát csak jövőhéten vissszük állatorvoshoz mert akkorra kaptunk időpontot ! De ha elvittük akkor kiírom , hogy mit mondott az orvos ! :)
2010. jún. 25. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet akár étellallergia is, láttam már ilyet. Viszketéssel és vakarózással jár. Érzékeny ciciáknak való táppal (sensitive) érdemes lenne próbálkozni.
2010. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta,hogy ez egy gombás elfertőződés !


Az orvos lefertőtlenítette és adott neki egy injekciót !

+ még írt ki neki egy egy fürdető olajat és krémet !

Azóta hejrejött a cicám !


Mindenkinek kössz a válaszokat ! :)

2010. júl. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!