Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Londonban keresek olcso, de...

Londonban keresek olcso, de jo allatorvost?

Figyelt kérdés
Nem reg jottunk ki, cicank gyengelkedik. Valaki tud nevet, vagy cimet esetleg? Koszonom.
2009. jún. 15. 01:45
 1/10 vav22 ***** válasza:
73%

Fél perc google után:

[link]

Na itt rögtön egy csomó telefonszámot dob ki címmel együtt, de gondolom érdemesebb lenne megnézned a címet és bevinni a cicót, nem tudom be kell-e jelentkezni előtte én még nem éltem kint...

2009. jún. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A környékeden nézz szét, hogy ne kelljen sokat utaznia a beteg cicának. Ha Google-ben keresel, akkor írd meg azt a környéket is, ahol laksz, bár elég nehéz megtalálni őket a neten.

Jót? Hááát, nem akarlak elkeseríteni. Az én nyuszim meghalt Karácsonykor és fogalmam sincs miért. :( Ha esetleg Croydonban laksz, akkor megtudom mondani, hova NE vidd.

Jobbulást a cicádnak!

2009. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszi a valaszt, az a problema, hogy mivel neincs meg melom, nem sok penzem van, az arakat meg nem szeretik kiirni a honlapra. Koszonom a Google tippet, ott mar nezelodtem, csak pont ez a gond, hogy arak nincsenek. Ha itt elviszem, mar csak a beregisztralas sokba kerul. Aztan meg, nezelodtem, es van egy oldal, amin gazdik teszik fel a vizsgalati koltsegeket, es igen huzosak is voltak, nagyon kulombozoek az arak, es persze nem irnak orvosi rendelot, hogy hol.Volt aki azt irta, egy rontgen 116 font, ugyanaz a vizsgalat egy masik gazdinak 300 font. Szoval a megfelelo doki kikiserletezesere nincs penzem!
2009. jún. 15. 10:12
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves masodik, sajnalom a nyuszkodat. Eszak Londonban lakom. Szerinted telefonon adnak felvilagositast arakrol? koszi a valaszodat!

Kedves elso, neked is, de a google-ba nezelodtem, mindig az az elso, ha keresek valamit :-)) de koszi a segitseget, tippet!

2009. jún. 15. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Észak Londonban nem tudok állatorvost, de szerintem ha felhívod őket adnak a felvilágosítást. Csak godnolom alapvetően az ár függ attól is, hogy a cicának mire van szüksége, amit meg csak akkor fognak tudni megmondani, ha látták.

Amúgy én megdöbbentő módon szinte semmit sem fizettem amikor Bélával ott jártunk. Meg is döbbentem. Átvizsgálták (felszínesen), kapott 3 injekciót, meg 4 adag orvosságot és ezért kértek valami £25 fontot. Pedig én is felkészültem a legrosszabbra és még anyagilag is szarul álltunk. De szegény nagyon ramatyul volt, én már bármit kifizettem volna, még ha el is adósodom.

Mikor anno oltani vittük az £30 volt, egy kombinált oltásért és akkor az egyik Pets at Homeban lévő állatorvoshoz vittük. Ott egész normálisak voltak. Ez a postcode-ja: E6 6LG. A 406os és az A13-as kereszteződésénél van. Bár, ha nincs kocsitok nem tudom mennyire megközelíthető.

Remélem találsz valamit gyorsan, ami jó is. Én sajnos itt az ilyen orvosi ellátásban nagyon nem hiszek. :(

De nektek nagyon szurkolok.

2009. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vav22 ***** válasza:
Valakit nem ismersz ott Londonban? Szomszédod,bolti eladó vagy akárkit aki londoni és nem kiköltözött? Mert ők szerintem többet tudnának segíteni, vagy akár ha utcán sétálsz és látsz kutyasétáltatót nyugodtan menj oda és kérdezd meg, hogy tud-e segíteni, mert nem vagy ismerős a környéken és stb. stb. elmondod mit akarsz. Szerintem ez segíthet a legtöbbet. (első voltam)
2009. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, Nagyon jo az a cim amit kuldtel 18:30-as! Nagyon-nagyon hasznos volt! Ezer koszonet erte!

Viszont reggel felhivtuk azt az orvost, aki itt van legkozelebb, es fogadott bennunket! Most benn marad ma, es holnap, infuziot kap, es vertesztet csinalnak, hogy pontosan kideruljon a baja.Delutan megtudjuk, mi van. Azt mondta, 300-500Font kozott lesz. Megoldjuk!!! Szoritsatok!!!

2009. jún. 16. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismét a londoni válaszoló vagyok.

Remélem nem irónikusan értetted, hogy hasznos volt a cím! Próbáltam érthetően írni, itt mindig postcode-ra utalunk, ha címet mondunk.


Szorítok a cicának meg, hogy annak is, hogy kitudjátok fizetni! £300-500 elég kegyetlennek tűnik, de ha meggyógyítják, az mindent megér!

2009. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 00:32-es, nem ironizaltam, hanem tenyleg nagyon koszonom a valaszodat, elmentettem a cimet, hogy ha kesobbiekben problema lenne, akkor tudjunk meg valahova fordulni. Koszi a szoritast, sajnos nem lesz egyszeru dolog, veseproblema, es most 4 napos infuzios kezelest kap. Ha letelik, akkor derul ki, hogy milyenek az eselyei. Ma vegre meglatogathatjuk!!Kar hogy meg nem johet haza, de remelem hamarosan, es legalabb tudom, hogy jo kezekben van.Nagyon hianyzik! Szep napot neked!!!
2009. jún. 18. 14:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Meghalt a cicám, veseelégtelenség, és rák. :-(((((
2009. jún. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!