Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 hónapos kandúr kiscicám...

Dorcsuu kérdése:

9 hónapos kandúr kiscicám verekedett, és úgy jött haza, hogy erősen sántított a bal mellső lábára. Nincs komoly baja? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Mikor felemelem, akkor nyávog ás kapálózik, és ha közeledek felé, odébb szalad. Tegnap jött haza ilyen állapotban, először féltem, hogy komoly baja van, de mára jobban lett, csak még egy picit sántít. Nem vérzik, szerintem nincs is eltörve és nem szorul orvosi ellátásra, ma már azt is engedte, hogy felemeljem... De ugye azért nincs baja?
2012. márc. 28. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

honnan tudod,hogy nem szorul orvosi ellátásra?

te is bizonytalan vagy. sokkal egyszerűbb lenne ha elvinnéd a sokihoz. (és ivartalanítani se ártana)

2012. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én sem hiszem, hogy komoly baja lenne, de tényleg ivartalanítsd, mert mostantól kb. minden nap új sérüléssel fog hazajönni...
2012. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alice_L ***** válasza:

Ha nem ivartalanitod, akkor probalj meg nem kotodni hozza, mert nem lesz sokaig macskad.

Anyagilag meg jobban jarsz az ivartalanitassal mint azzal amit allatorvosra kell majd koltened.

Az hogy lathatoan nem vérzik pedig semmit sem jelent, lehetnek olyan belso sérulései amit csak szakember vesz észre, lehet ezuttal megusztad, de nem sokaig.

2012. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, vizsgálja meg. Beszéld meg vele az ivartalanítást, hogy ilyen többet ne forduljon elő. Nagyon sok oka van, hogy ivarosan nem szabad kiengedni a lakásból a macskákat. Ami a tiéddel történt csak egy ok a sok közül.
2012. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, el fogjuk vinni ivartalanításra, már tervben van. Ma megvizsgáltam a lábát, mert végre engedi, hogy hozzá érjek, és egy kisebb karmolás van a lába hajlatában, alvadt vérrel borítva. Nem nagy, de ha hozzáérek, fáj neki. Szerintem nem olyan komoly, de természetesen hétvégén elvisszük orvoshoz, csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Lehet, hogy most jön a piszkálódás, hogy miért csak hétvégén visszük, de nincs nagy sebe, csak egy kisebb karmolás. Valószínűleg meg fog gyógyulni. de egyébként ma nagyon aranyos volt, bepótolta az,t hogy az előző két napban nagyon került, egész nap az ölemben feküdt és dorombolt :) Most már jobban van, szerintem.
2012. márc. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!