Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított a kijárós cicád?

Ivartalanított a kijárós cicád?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, mivel már a születendő kicsikre gondolok. annyi cicát eltartani nem tudok, az elkallódott, árva kismacskákért meg megszakad a szívem. arról meg ne is beszéljünk, ahányan zsugoriak egy ivartalanítást elvégeztetni, a kicsiket meg agyonverik, vagy megfojtják. mindenki aki nem szeretne több macskát, ivartalanítatnia kellene és akkor nem ártatlan állatok járnának pórul az emberi baromság miatt.
2012. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
A mi macskánk igazából nem is a miénk, úgy értve, hogy nem direkt hoztuk, hanem csak ideszokott és enni adunk neki. Elég félénk, nem tudjuk megfogni, így ivartalanítani se tudtuk elvinni.
2012. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 alice_L ***** válasza:
100%

Igen.

Mior még keveset tudtam az allatokrol volt egy ivaros kandurom, gyonyoru fajtatiszta (torzskonyves) macska. Sajnaltam szegényt "megcsonkolni", jo nagy hulye voltam, mert akkor talan még ma is velem élne.

Azota volt tobb macskam, mind ivartalanitott, a talalt lerobbantakat leszamitva mind menhelyi.

Egy him macska teruletigénye (nem varosban) kb 10hektar, ivartalintva ez mar csak 1. Egy nostényé is kb 1 hektar. A valoszinusége annak hogy eljarva elgazoljak, mas kutya macska megtépi sokkal kissebb. :D Ezen kivul raszoktak hogy éjjel lefekvés elott kimegyek a kertbe, megrazom a kajaszacskojukat, és sprintel mind befele. Ha nem jonnek, akkor tudom hogy félnek valamitol, és kikuldom a kutyat orjaratra, az behozza macskakat.

Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de ivartalanits ha épp azon gondolkodsz hogy érdemes-e.

2012. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kandúrom eltűnt, de ő is meg volt műtve, és a nőstény is meg van. Én minden macskámnál így járok el.
2012. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
igen. jobb neki is, neked is
2012. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
igen. így sokkal nagyobb biztonságban van, és nem kell aggódni a születendő kiscicák sorsa miatt sem.
2012. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen. valahol bánom, mert egy gyönyörű, hosszú szőrű kandúrról van szó és szívesen felnevelnék még "belőle" egy párat, de nem szúrhatok ki a nőstény cicák gazdáival.
2012. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!