Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám (ivartalanított nőstény...

Cicám (ivartalanított nőstény lakáscica) húzza a lábát és meg is duzzadt neki! Mit csináljak, ha most nem tudom állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Próbáltam hideget tenni rá, de látom, hogy folyton nyalogatja és húzza a jobb első mancsát. Hogy tudok neki segíteni? Fájdalmat csak akkor látok rajta, ha hozzáérek. Szerintem lepotyoghatott valahonnan míg nem voltam itthon, mert a hátsó lábán az egyik köröm picit szét volt menve(már levágtam a kilógó felesleget körömcsipesszel).
2012. márc. 23. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az lenne a legjobb megoldás, ha nem állna rá, és a lehető legkevesebbet mozogna. Azért jó lenne, ha állatorvos is látná, mert így elég nehéz megmondani, hogy mi lehet a baja...
2012. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elvinni, hívd házhoz az orvost. még egy rejtély megoldva.
2012. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a mobilitás a gond- hanem hogy 1000forintom van tizedikéig :/
2012. márc. 23. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
hideg borogatás, hívd fel az állatorvost és kérj tanácsot, nézd meg ALAPOSAN a lábát, hogy nem látsz-e valamit. pl( seb, nyílt,seb, lövés)
2012. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!