Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan fogom tudni hogy...

Macskerde kérdése:

Honnan fogom tudni hogy nemsokára megszületnek a kiskölykök?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az anyacica sokat fog körülötted sündörögni/ ha benti cica, és nagyon kötődik hozzád/ továbbá sokat pihen, fekszik és az utolsó napokban sokat tisztogatja a szülőutak környékét. 3x volt szerencsém ezt megfigyelni a cicámnál, és mindig így viselkedett szülés előtt 2-3 nappal. üdv.
2012. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi mert éreztem hogy mocorogtak akkor kb mikor születnek meg?
2012. márc. 29. 18:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt majd neked kell észrevenned a viselkedésén, ezért is írtam le, mire figyelj. Ha gyakran nyalogatja tisztítgatja a fenekét, akkor olyan 2-max 3 nap. Nálunk így volt mindhárom esetben, ezért is írtam le, mert tapasztaltam. Én mindhárom szülésnél ott voltam a cicával, mert ha léptem egyet, máris jött utánam. Nagyon nagy kötödés volt köztünk. Készíts neki dobozt, tiszta pokrócot amivel kibéleled. Mutogasd neki, néha rakd bele, érezze, hogy számíthat rád, hogy biztonságban van melletted. Szívesen ott lennék én is a szülésnél:)) szia
2012. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm akkor már készítek neki egy meleg kis helyet

szerinted a kosár is jó nem csak a kibélelt doboz?

2012. márc. 29. 19:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó, a lényeg a cica jól elférjen benne,mert ha szopikázni fognak a picik, akkor ugye kicsit kinyújtózkodik, hogy oda férjen mindegyik a cicihez:)Én mondjuk azért csináltam dobozból a helyet, mert a dobozt aztán letakartam pokróccal,/kidekoráltam kicsit/ és hagytam fölül nyílást, hogy a cicamama ki tudjon menni vécézni, enni, inni. Szóval olyan helyes kis lakájos helyet hoztam össze nekik. Majd írd meg mennyi cicuska született. szia
2012. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
oké! de ez még első ellése. a nővérem azt mondta hogy ilyenkor 2 3 cica születik igaz e?
2012. márc. 29. 20:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is 3 cica volt először.
2012. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem akarom azt amit anyu mondott belekell tenni a kölyköket a vízbe 1 meg megtartunk én pedig ezt nem akarom
2012. márc. 29. 20:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Ó egek! Ez most komoly? Nem is tudom, mit írjak, mert számomra ez elfogadhatatlan. Akkor miért nem lett ivartalanítva a cicus? Ah, szinte rosszullét kerülget! Valahogy beszéld rá az anyukád, hogy maradjanak meg a cicusok. Aztán vagy elajándékozod, vagy addigra úgy a szívetekhez nőnek, hogy nem lesztek képesek megválni tőlük.

Hát nem tudom, nekem a szívem szakadna meg az biztos. Szorítok neked, hogy jó irányba menjenek a dolgok. szia

2012. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem lett ivartalanítva, kedves utolsó? Jó kérdés. Már a kérdező írásából is látszik, hogy (kedves anyukával együtt) egy falusi bunkó, akihez a felelős állattartás még hírből sem jutott el.

Szegény cicák.. Tegyél meg egy szívességet, kérdező! A mostani kölyköknek próbáljatok gazdit keresni, NE MERJÉTEK őket megölni. Majd szorosan a szülést követően szépen vidd el azt a cicát ivartalanítani.

2012. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!