Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kiscicámnak?

Mi baja lehet a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
A cicát 7 hetesen hoztuk el 1 hete vagyis most 8 hetes.Viszont f*sik vagyis nem kakil szilárdat egyáltalán.Ez azért van,mert hirtelen nincs anyatej "csak" bolti kaja?Nagyon félek.Egyépként 2-3 napja kezdett hasmenése lenni :S!Kevesebb kaját adjak neki vagy többet?Mivel etessem?
2009. jún. 15. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem férges, de inkább vidd el állatorvoshoz, mert az egy dolog, hogy mi itt találgatunk.
2009. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Egyépként most itt alszik az ülembe,és a viselkedésével nincs semmi gond olyan kis virgons hogy jajj nagyon játékos eszik-iszik-játszik rendesen.

2009. jún. 15. 18:12
 3/12 A kérdező kommentje:
*ölembe,bocsi a helyesírási hibákért csak most,hogy itt alszik az ölembe kicsit nehezebben tudom mozgatni a kezem :D
2009. jún. 15. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy amikor átáll anyatejről bolti kajára akkor fosnak. Szerintem elmúlik pár nap alatt. Mivel eteted? Macskatáp, vagy mindenféle?
2009. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy akkor próbáld meg először, hogy veszel neki a gyógyszertárban féregtelenítőt. Egy tabletta kb. 4 kg-ra jó, tehát szerintem a tabletta negyedének a fele elég a kiscicádnak. Egy tabletta 350 ft körül van, szóval nem drága. De mindenképpen féregtelenítsd ki, mert ettől el is pusztulhat a kis drága.
2009. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Whiskas junorral etettem száraztáp meg alultasakos vegyesen.Viszont amikor pici volt akkor az anyatej melett azzal is let etetve és akkor nem fosott,de most,hogy nincs anyatej gondoltam azért,mert hirtelen nuku anyatej,ezért se vittem el orvoshoz,de akor lehet,hogy elviszem azért is kérdeztem mert már megijedtem nagyon.Lécci ne mondjátok,hogy felelőtlen gazdi vagyok.
2009. jún. 15. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az....Sőt! De........adtál neki tehéntejet? Mert azt ne tedd! Attól tuti hogfosik, nem tudja megemészteni!
2009. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neem nem adtam neki semmi tehéntej se sajtot se semmi ilyesmit csak macska kaját.Köszi a választ.
2009. jún. 15. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
A környezetváltozástól is lehet hasmenése.
2009. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Holnap veszünk féregtelenítő tabletát
2009. jún. 15. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!