Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hónapos kiscicámnak csipás...

Turul Madár kérdése:

1 hónapos kiscicámnak csipás az egyik szeme. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamillás vízzel mosogasd neki.
2012. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Máris főzöm, köszönöm. Az nem baj, ha belemegy a szemébe?
2012. ápr. 2. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj , hiszen a kamilla gyógynövény. :) meg ki könnyezi úgyis , ha bele megy.. :) 17/L
2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj,de azért óvatosan csináld.
2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi az a csipa, de ha csak ilyen picike, akkor azt kézzel simán ki tudod szedni. Legalábbis én 12 éve (ennyi éves a sziámi cicám) kézzel "csipátlanítom", kamillás vízzel csak akkor mosogatom, ha könnyezik is neki, pl. huzatot kapott.

Bal kezem két ujját a kis álla alá teszem, jobb kézzel, jellemzően középső vagy gyűrűsujjal határozottan odanyúlok és gyakorlatilag körömmel, óvatosan kihúzom a szemzugból. Még sosem volt belőle semmi gond, nem kaptam a szemébe, és ő sem kapta el a fejét, vagy ilyesmi.

2012. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég sok a csipa, gyakorlatilag alvás után összeragadt a szeme. Kamillateával lemostam, gondolom többször egy nap megcsinálom majd.
2012. ápr. 2. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az valami huzat okozta csipásodás kell, arra tényleg jó a kamillatea.
2012. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!