Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha harap a macskám és megütöm...

Ha harap a macskám és megütöm azonnal abbahagyja a harapást. Miért mondják akkor, hogy nem lehet megütni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 15:57
1 2 3
 11/27 Nesi81 ***** válasza:
100%
"de a zállatok sokkal jobban bírják a fájdalmat, mint az emberek" érdekes felfogás....egyetértek az előttem szólókkal. Ne várd majd hogy szeressen az az állat, amelyiket megütöd. Minek neked állat...
2012. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A macskát nem szabad megütni. Ha hangosan rászólsz, szót kell hogy fogadjon.
2012. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%

Mennyire jó ötlet ez a virágpermetező!!!!!


A macskák általában félnek az erős hangoktól. Inkább kiabálj rá. Én nagyon hangosan tapsolni szoktam, és mondom, hogy nem szabad. Utálja a tapsolást, és már tudja, hogy ez mit jelent.

2012. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De az anyjuk is bántja a kiscicákat, ha rosszat csinálnak.
2012. ápr. 6. 13:42
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobban figyelj meg egy cica családot!Az anya először rányávog a kölyökre és nagyon ritkán kell tettlegességig elmennie!
2012. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


De az anyjuk is bántja a kiscicákat, ha rosszat csinálnak.


Igen, igazad van! Bántja ha kell, de hogyan is? Tapasztaltad már a saját cicákon? Én igen! A legdurvább bántás az anyacica részéről az volt, hogy morgott a kicsikre, és ők rögtön tudták, mi a helyzet. Tehát ez azért nem ugyan az, mintha odacsapnál nekik. üdv.

2012. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Nesi81 ***** válasza:
100%
De te nem az anyja vagy!!! A virágpermetező jó ötlet. Mi már csak megmutatjuk neki, tudja hogy nem szabad.
2012. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
macskát nem hiszem hogy lehet veréssel nevelni, Ha nagyon megvered az állatkínzás, ha csak rácsapsz, annyira mint mondjuk a másik kiscica mikor játszottak, azt meg játéknak fogja fel. Inkább olyankor szólj rá és hagyd ott, hogy tudja te nem szereted ha harap. Gondolom játékból harap, nem széttépni akar. Ha mégi akkor valamit már nagyon elrontottál.
2012. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Téged csak pofonnal és veréssel neveltek? Ha igen, akkor már értem, hogy miért gondolkodsz így. Ha nem, akkor gondolkodj el azon, hogy miért akarsz valakit bántani, aki nem tehet róla. Rosszul szocializált a macskád, erre te megfélemlíted? Így csak egyre rosszabb lesz!
2012. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 LeGrady ***** válasza:
Van fájdalom (ütés, bár erősségtől függ) és kellemetlenség. A kellemetlenség okozása is bőven elég jelzés - pédául a macska anyuka finoman megrázza a kicsiket. Ha pélául a kezeddel kagylót formálsz, ráteszed a fejére, és egy "nem" felszólítás mellett megrázod a fejét, az számára kellemetlen, de nem lesz tőle baja, és támadásnak sem minősíti.
2012. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!