Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska meg tud "verni"...

Egy macska meg tud "verni" egy kutyát?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
63%
De meg ám.Nálunk a kutya tart a macskától mert az belekapott csúnyán az orrába
2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg.
2012. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ohh, bocsi, de pont most néztem meg ezt:

[link]

:D

2012. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen helyzet, hogy a macska rosszalkodik a kutyával, de nem mindegyik fajtával tudja megcsinálni ezt.

Bár ha azt nézzük, akkor a bengáli tigris is egy, macskafaj, ami még a kutyához képest is, veszélyesebb. Bár gondolom, hogy a házi macskára gondolt a kérdező és nem a nagy testű 'testvérére'.

2012. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Macska már bánt el medvével és krokodillal is. Jó mondjuk azokat nem megverte, csak elijesztette őket.

Nálunk is a macska a főnök, nem a kutya.

2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 16:06

Obi CAT kenobi..:)

Ma is jót nevettem...:)köszi

2012. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy keverék kutyám, ugyan kistestű kicsit nagyobb a macskámnál, de fél perc alatt elveri őt a macska...séta közben is utánunk jön a macska odamegy a kutyához, ad neki egy taslit és elfut.

Tegnap a kutya játszani akart a macskával a macska meg széttárta az első lábait és azzal csapkodta a kutyát majd az egyik lábával hirtelen megragadt a kutya nyakát,odahúzta magához és beleharapott a kutya fülébe, aztán a kutyának meg a döbbenttől majdnem kiugrottak a szemei, és aztán csak ült és nézett,hogy ez mi volt:)

2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő inkább egy Sith. Méghozzá nem is akármilyen. Biztos ő a Mester. :D
2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én macskám is megpics@zta nagy termetû kutyánkat, mert féltette a kölykeit. Szerencsétlen kutya fülét-farkát behúzva menekült az óljába.

Nálunk a macska az úr. Ha végig lejt a hátsóudvaron, kutyánk az egyik sarokban figyeli, abban a reményben, hogy õméltósága ne vegye észre. Más kutya, biztos darabokra szaggatná!

2012. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy harcias macsek egy békésebb kutyát simán.
2012. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!