Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan etessem meg vele a...

Hogyan etessem meg vele a vazelint?

Figyelt kérdés
Elvesztettem minden reményem. Kis emésztési problémája van, voltunk dokinál, ezt ajánlotta, vettem is, csak nem eszi meg! Beletettem az ételébe, de amilyen finnyás, nem ette meg! Próbáltam lenyalatni vele a kezemről, sokszor nyalja a kezem, ezért próbáltam, de úgy sem jó. Menjek vissza a dokihoz, és mondjam meg, hogy nem eszi meg? Vagy milyen "módszert" ajánlanátok?

2012. ápr. 7. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Apránként kend az orrára, onnan biztosan le fogja nyalogatni. (nem viccnek szántam)
2012. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vazelint?? Pontosan mire ajánlotta az orvos?
2012. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vazelin külsőleg használandó.
2012. ápr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan vazelin, van belsőleg használható, macskák számára! Leírtam, hogy emésztési problémája van a szőrcsomók miatt (ugyebár most minden állat vedlik).
2012. ápr. 8. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Kend rá a lábára.Szőrlabdaképződés megelőzésére ezt is kipróbálhatod:

[link]

Megrendelheted interneten is,de sok helyen kapható.Pl.Fressnapf

2012. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18:41 : Köszönöm az ötletet! Remélem ezt megeszi, rendeltem belőle :)
2012. ápr. 8. 18:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Míg megjön kipróbálom a módszereket, amiket ajánlottatok! Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 8. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2012. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A vazelint nem ette meg, de a tápot, amit rendeltem, azt igen, és szereti. :)

Még néztem a Rossmannban a Whiskas Anti-Hairballt, vettem belőle, nem eszi meg.

2012. ápr. 28. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom a Gimpet Malt Soft pasztát.

Nekünk nagyon bevált én is kipróbáltam már mindent, tápokat, jutalom falatkákat de egyik sem segített csak is a paszta. Nagyon jó ízű a macskáknak eddig ahánynak adtam mind megvolt érte veszve. :)

Egyébként kipróbálhatod a füvet is nálunk még az is segített de csak kihányni a szőrt.

Én úgy csináltam ezt a füves megoldást hogy balkon ládába ültettem el fűmagot jó sűrűn 1 hét alatt elkezdtek kibújni rá 1 hétre meg már legelhette is.

Ha öntözgeted nagyon sokáig elég lesz.

2012. jún. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!