Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet kiírtani egy...

Hogyan lehet kiírtani egy kinti macskából a bolhákat?

Figyelt kérdés
a macskám már 4-5 éves a bolhanyakörvet mennyire tűrné?? sokszor elkoborol egyszer elment és kb 7 hónap után jött haza és ha vennék neki bolha port? mennyi az esélye hogy elkapja megint ha kiírtottam belőle? mivel kinti macska.
2009. jún. 17. 16:50
 1/6 A kérdező kommentje:
és az ember ezt elkaphatja??
2009. jún. 17. 16:50
 2/6 A kérdező kommentje:
de általában minden nap hazajön most is itthon van a füvön pihen szerintem inkább este megy el
2009. jún. 17. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:

az embert is megcsípi a bolha, de nem telepedik meg úgy rajtunk, mint a mcskán vagy kutyán.

Lehet kapni spryayt vagy spot-on cseppet( a frontline az egyik legjobb pl)

[link] például, vagy:

[link]

2009. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amiket linkeltem az előbb, 1 hónapig biztos védik, (a spot-on-t a tarkóbőrére kell csepegtetni) utána meg kell ismételni, ha nem akarod hogy bolhás legyen vagy ha megint az lesz. Mert ha kijárós, akkor természetesen akárhányszor összeszedhet bolhát, ha nincs folyamatos védelem (pl havonta 1 spot-on)
2009. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát,szerintem meg lehetne fürdetni a cicát nagy kóbórlások után, nem muszáj a samponnak bolhaölőnek lennie,a vízben úgyis megfulladnak a bolhák,csak a nyakánálkörbe samponozd be hogy ne tudjanak felmenni a fejére a bolhák. aztán bolhanyakörv :)
2009. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És a kismacskát mivel lehet védeni?

mert azthiszem a spoton nemjó nekik...

2009. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!