Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll vagy Main coon? Ki...

Ragdoll vagy Main coon? Ki melyiket ajánlaná és miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ragdoll.

Egyértelmű, mert sokkal bújósabb.

2012. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ragdoll-om van. Nagyon szeretem! mikor jövök hazafelé már vár az ajtónál...elmegyek a fürdőszobába, mikor jönnék kifelé, az ajtó előtt ül és vár :) Egyértelmű, hogy a ragdoll-t ajánlom.
2012. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy 3 hónapos ragdollom van, tündéri fazon, bújós, és követ bárhova megyek a lakásban. Mondjuk az tény,h több figyelmet igényel,mint némely másik fajta és ha nem kapja meg,akkor kiharcolja magának.:)
2012. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem Maine Coonom van. Ha olyan cicát akarsz aki követ, vár az ajtóban stb akkor ragdollt vegyél. :)(minden macska ilyen természetű nagyjából, van egy brit cicám ő is ilyen)


A maine coon cicus elég sajátos természetű nem egy "ölcicus".. Elvan magának, és ha kedve van (kb naponta 3x 15 percre) akkor oda megy magától hozzád, viszont ha akkor nem foglalkozol vele, nagyon behisztizik, de egyébként meg hagyd őt békén, kb ezt gondolhatja: "hülye ember örülj, h nézhetsz" :)

2012. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!