Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat véletlenül eldobtam...

Macskámat véletlenül eldobtam (kölyök) valami koppant. Utána remegett a feje és prüszkölt, az orra be van dagadva és nem hagyja, hogy hozzáérjek. Meg fog dögleni?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom amit tettem, de igazán nem volt szándékos. Kölyökmacska, gyorsan rendbe fog jönni...
2009. jún. 18. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem "kölyökmacska, gyorsan rendbe fog jönni", hanem vidd az orvoshoz, ha már kárt okoztál neki. (HOgy lehet egy macskát véletlen eldobni? Véletlen volt a kezedben?

Vidd dokihoz.

2009. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
72%

Véletlenűl???

Valszínű,h +ütötte magát,és sztem 1 ideig félni is fog tőled,h ísmét ilyent csinálsz vele.Pár nap múla 1ébként sztem rendbe jön.Neked pedig naon kedvesnek,szerető gazdinak kell lenned,h. újból bízni tudjon benned.

2009. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Hogyha koppant és be van dagadva az orra, az azt is jelentheti, hogy valamelyik csontja eltört az orra körül vagy az orrcsont maga. Ha vérzik is, és a tüdejébe folyik, abba bele is pusztulhat szegény...

orvos, röntgen és máskor jobban vigyázz rá!

2009. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Én az enyémet véletlenül fejbevágtam az ajtóval. Azonnal mentünk állatorvoshoz, de nem tudtam megmenti, pár órán belül meghalt. :( Hozzáteszem, ő is kölyökmacska volt.

Azonnal orvos, hátha őt még meg lehet menteni.

2009. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
*tudta
2009. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Vidd el orvoshoz, vállalj felelősséget azért, amit tettél, még ha véletlen is volt! Milyen érzés lenne, ha meghalna (természetesen nem kívánom ezt!!!!), mert sajnáltad a pénzt az orvosra?! A leírtakból ítélve ez nem az az eset, hogy véletlenül ráléptél a farkára és nyavíkolt egyet, aztán kutyabajjal szaladt tovább...
2009. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Hogyan lehet véletlenül elejteni egy kiscicát úgy,hogy feldagadjon a feje? Szerintem , ha kiesik a kezedből ( pl.: ficánkol) attól még nem tud ennyire megsérülni. Az én kölyök macskáim fára másztak,estek-keltek ( nagyokat is a játék hevében) ,de nem esett bajuk tőle. Vidd el azonnal orvoshoz, nehogy nagy baj legyen! Utána pedig figyelj oda jobban ,ha a kezedbe veszed! Remélem rendbe jön! A pénzt amit az állatorvosra költesz ne sajnáld,hisz a kis élete függhet tőle!
2009. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Jaaj, szegény kiscica, ez elég rosszul hangzik:( Mindenképpen vidd el állatorvoshoz, lehet hogy nem lenne rá szükség, de ettől te is megnyugodnál. Az is lehet viszont sajnos hogy komolyabb baja történt, ha a feje sérült meg akkor akár agykárosodást is szenvedhetett. Tudom nem szándékosan csináltad, de legyél nagyon óvatos legközelebb, ezek a pici állatok könnyen megsérülhetnek. Én egyszer véletlenül belerúgtam a kiskutyámba mert állandóan a lábam alatt volt akárhová mentem és egyszer nem figyeltem oda, meg is lett a baj... Szegénykémnek pont a szemét sikerült eltalálnom, jól be is dagadt neki, nem is látott vele néhány napig. Vittük is rögtön az állatorvoshoz, nekem meg majd megszakadt a szívem, kisírtam a két szemem olyan lelkiismeret furdalásom volt. Azóta nagyon körültekintő vagyok. Mindenképpen vidd el a kiscicát az orvoshoz és írd meg hogy mi van vele!:)
2009. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
vidd orvoshoz. valószínűleg agyrázkódást kapott és eltört/elrepedt a koponyája. rémes ilyeneket olvasni itt.
2009. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Remélem már úton vagy vele az orvoshoz. nekem is a szívem szakad meg, ha egy kis állatnak baja esik.

írd meg, mi lett!!

2009. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!