Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat véletlenül eldobtam...

Macskámat véletlenül eldobtam (kölyök) valami koppant. Utána remegett a feje és prüszkölt, az orra be van dagadva és nem hagyja, hogy hozzáérjek. Meg fog dögleni?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom amit tettem, de igazán nem volt szándékos. Kölyökmacska, gyorsan rendbe fog jönni...
2009. jún. 18. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
MEG FOG DÖGLENI?? Talán inkább halni?????????
2009. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
etimológiailag az állatok döglenek, az emberek halnak. frászt kapok ha egy állatnak baja lesz, de ez a kifejezés így pontos.
2009. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Talán akkor inkább elpusztul nem? Ha valaki egy kicsit is szereti az állatát nem azt fogja mondani hogy megdöglik, megdöglött. Na meg elviszi állatorvoshoz, nem itt kérdezget..
2009. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elvittem... megnézték, semmi baja, ha eszik-iszik, és nem bágyadt.. viszont ha egy hét múlva is ugyanez, akkor vissza kell hoznom. Valószínüleg nem tört orrcsont, mert vérezne, megnyugtattak, jól nézett ki, semmi baja.
2009. jún. 18. 20:25
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

az elpusztul is jó, azonban azt mindenféle élőlényre alkalmazzák. a muskátli is elpusztul, a termés is pusztul. csak az állat halálára mondják, hogy döglik. te azt használsz, ami neked tetszik, számomra nincs negatív hangzása a dög, döglik szónak.


örülök, hogy egyben van a macska! eszik már?

2009. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

huhh, én nagyon megnyugodtam :) igaz, hogy csak egy ismeretlen cica, de örülök, hogy jól van és a gazdinak nem lesz még nagyobb lelkifurdalása :)

legközelebb jobban vigyázz rá azért...


Mondok egy nagyon igaz dolgot, én már rég megtanultam egy 10 éves és egy 10 hónapos macska mellett: A macskák egy dologhoz értenek nagyon: útban lenni...

2009. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:) teljesen rendben van, eszik-iszik, semmi baja... és megint folyton útban van :)
2009. jún. 19. 09:45
 18/20 anonim ***** válasza:
jah, meglepő néha, hogy a macska mennyi mindent kibír (kilenc élet, ugye), aztán máskor már egy nem olyan nagy ütéstől is szinte megdöglenek. hihetetlen.
2009. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hogy lehet véletlenül eldobni egy cicát? Nagyon szeretem a cicákat, és szerintem neked nem való cica! :S

Szerencsétlen cica... :(


Egyébként azonnal vidd el állatorvoshoz, és jó hogy fél tőled! Te nem félnél egy olyan óriástólaki eldob és bedagad az orrod, stb.???? Pff...

2009. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

már eltelt azóta egy kis idő, és megnyugtatok mindenkit, hogy TELJESEN JÓL VAN!!

ennek én örülök a legjobban.

2009. jún. 29. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!