Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így tényleg "ki lehet kapcsoln...

Így tényleg "ki lehet kapcsolni" egy macskát? Nem fáj/árt ez neki?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehezen viseli a cicám a fürdetést, csíp, harap, karmol, menekül, bármennyire is finoman próbálom csinálni. Évente egyszer, vagy kétszer fürdetem, de nagyon rosszul viseli. Vajon ez a módszer beválhat, és nem okozok neki kárt vele?


[link]



2012. ápr. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Muszáj őt fürdetni? Én nem szoktam. Lakásban tartottak, tiszták.
2012. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A videó nem vicces. Én az elégedett és boldog macskákat szeretem, igyekszem elkerülni az olyan dolgokat, ami nekem örömet okoz, nekik viszont egyáltalán nem.
2012. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem árt és nem fáj, az tuti. Az anyamacsek is így fogja meg a kölykeit, mikor felemeli. De nem hiszem, hogy ezzel teljesen ki lehetne kapcsolni egy macskát :D De egy próbát megér.
2012. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megnézni a video-t sajnos, de sejtem melyik (binder kapcsos megoldás?)


Én úgy tudom, hogy a felnőtt cicáknak ez már fáj, piciknek még nem.


Macskot csak akkor fürdesd, ha kinti és benti cica is.

Ha kinti, de éjjel az ágyatokban alszik, akkor lehet, hogy nem árt néha a saját egészségetek érdekében is.

Ha kinti, de belehempergett valamibe, akkor nem árt.

Ha viszont benti, akkor nem kell mosdatni, megoldja ő magának, vagy max 1 évben 1x, vagy 1.5 évente.

2012. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja tőle a macskának. De nem esküdnék meg rá, hogy vízbe mártva is úgy marad. :)
2012. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na az a durva hogy az én macskámnál ez a módszer max fél percig válik be, utána elkezd harapni meg karmolni hogy eresszük el. az enyém is utál fürdeni, ebből vonom le azt a következtetést,hogy tutira nem válna be:D
2012. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!