Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskát akarok venni...

Egy macskát akarok venni amerikából. A reptéri transzfer vám ilyenek mennyibe lenne és hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy hónapig karanténban vannak ilyenkor ezek az állatok. Ennek pedig nem biztos h szeretném kitenni a kiscicát. Tudna vki információt adni ezekről?
2012. márc. 30. 12:55
 1/9 Sn0wf0x ***** válasza:
Ha egy mentálisan egészséges macskát szeretnél, szerintem ne utaztasd ennyi ideig!
2012. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Off, nem a kérdésre válaszolok, de ha nem veszed meg te, sajnos megveszi más. Szóval a hosszú utazásnak és a nagy próbatételnek mindenképp ki lesz téve.:(
2012. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a légitársasággal tudod megbeszélni,na de itthon ugye kampec :))Hívd fel a Liszt Ferit és ott minden kérdésedre válaszolnak.Egyébként a cica árától függ az itthon fizetendő vám.Akitől meg veszed a cicát az intézi a szállítást és így ő megmondja mennyi az annyi.Egyébként nem lesz baja a cicának.Bár ez függ az egészségi állapotától is.Milyen cicát veszel ami nem kapható europába?
2012. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
savannah cicát szeretnék:) a csaj 950ért adná és ebbe bele számít az utaztatás is. de állítólag itt is fizetni kell valami vámot. de jó ötletet adtál:) tényleg felhívom a repteret mégis hogyan működik ez:) köszönöm!
2012. ápr. 1. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
mi 950????
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.950 USD?Nem akarlak elkeseríteni,de az nagyon kevés főleg úgy,hogy a szállítás is benne van.A karantén nem szükséges egyébként mivel itthon ezt nem írják elő.
2012. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a lány terhes ezért szeretné minnél előbb elpasszolni a kiscicákat akik F2esek. 950$ csak félek az utazás rizikójától :)
2012. ápr. 2. 19:28
 8/9 A kérdező kommentje:
viszont most találtam 910ért is de abban nincs utaztatás viszont ő F1es és hihetetlenül gyönyörű. szerintetek ha felhívom a repteret tényleg adnak információt hogyan működik és milyen áron van egy ilyen utaztatás? még nem volt időm telefonálni nekik meg izgulok is:)
2012. ápr. 2. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Az F1 és2 már vadállat nem?Csak azzal vagyok tisztában,hogy az F4 után lehet kiállítani :D Ha felhívod a légitársaságot ott elmondják,hogy zajlik az egész.De nekem még mindig gyanús ez az ár utazással :(vigyázz nem ám elküldöd a pénzt aztán nuku macska.(volt már rá példa nem is kevés)
2012. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!