Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány cicám tüzel, de van...

A lány cicám tüzel, de van egy kis gondom vele. Segítség?

Figyelt kérdés
Kislány cicám először tüzel életében, van a házban egy befogadott kandúr, aki ügyet sem vet rá (lehet,hogy ivartalanítva van) meddig tart ez az állapot a cicánál, mert kezdjük már sajnálni, annyira sz.xelne... mivel lehetne elmulasztani ezt az állapotot?
2012. ápr. 13. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sehogy, 1-2 hét mire vége a párzási időszaknak, utána ivartalanítsátok és nem lesz ilyen gondotok.
2012. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] így csinál szegénykém... :S
2012. ápr. 13. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Megnéztem a videót. Úristen! :DDD

Eleinte nem tűnt komolynak, de végignéztem a felvételt és tényleg sajnálom én is a cicát.

Azért akkor is szexi lehet, amikor vendégek mennek az emberhez, és hirtelen megjelenik a cica és ezt csinálja, a szegény vendégek meg egymásba kapaszkodnak ijedtükben!


Szerintem érdemes felhívni egy állatorvost, biztos tud hasznos tanácsot adni. Aztán pedig ivartalaníttatni kellene a cicát.

2012. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez csak egy perc az egész napból... Garfieldot (fiú cica) hajtja egész nap, ő meg magasról tesz rá. Próbáltuk rátenni Luckyra, de leugrott róla, nem akarja az igazat.... :))
2012. ápr. 13. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tévedés, hogy annyira szeretne párosodni. Csak az ösztönei kényszerítik. A párzás a nőstény macskáknál iszonyatos kínokkal jár, mert a kandúr péniszének vége tele van tüskékkel, amik a spermák kibocsátása után nyílnak ki, véresre karistolva a nőstény hüvelyét, ezzel is csökkentve a "konkurencia" esélyét, és a petesejt beágyazódását is elősegíti a fájdalom... Így néz ki:

[link]


Azzal teszed a legjobbat a cicádnak, ha ivartalaníttatjátok!

2012. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csak ösztönei irányítják ( ha nem így lenne, nem vállalná egynél többször a dolgot, hiszen kellemetlen neki). De mivel még egyszer sem "szexelt", így lehet, hogy vágyik is rá (hiszen még nem tudja, hogy fáj a végén).

Mindenesetre az ivartalanítás mellett vagyok én is, mert így a cica is csak szenved.

2012. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hétig fog így menni aztán egy hét pihi és kezdi előről.Eltudod mulasztani ivartalanítással!Nem kellenek kiscicák ne rakd rá a kandúrt aki elvileg ivartalanítva van.Ezt megtudod nézni úgy,hogy megvan e a két golyója vagy sem :)
2012. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Lucky szerintem a dokinál fog kikötni, amint befejezi ezt a "viselkedést". :) Garfieldal még nem nagyon vagyunk jó viszonyban, mivel még csak 2 hete fogadtuk be. Próbáltam már kitapogatni,hogy vannak-e golyói, de nem hagyta, megpofozott...
2012. ápr. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!