Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudok venni 40ezer körül...

Tudok venni 40ezer körül szibériai cicát?

Figyelt kérdés
Csak ez a fajta jöhet szóba, a párom allergiás:( De amit találtam nagyon drága, nem hiszem hogy ennyiért oda adják:(
2012. ápr. 16. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor én körbekérdeztem a tenyésztőket, 70e huf volt az átlagár. viszont vigyázz, nem mindegy, a párodnak milyen allergiája van, mert ha a szőrre (és nem a nyálban található fehérjére) allergiás, sajnos a szibériai akkor nem jó választás :(
2012. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mielőtt megvennénk tesztelnénk, együtt lennénk vele 1-2órát addig kiderül allergiás-e. Volt már szfinx macsek társaságában arra is allergiás volt, ebből gondolom hogy nem biztos hogy a szőr.
2012. ápr. 16. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen én is legolcsóbban 70e-ért találtam:(
2012. ápr. 16. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy-két óra alatt nem fog kiderülni, csak együtt lakva. Érdemes lenne biztosra menni, különben a macska szívja meg a dolgot, de nagyon.
2012. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is van macskánk, egy héten egyszer szenved kicsit tőle a párom, szóval annyira nem vészes. Úgy hogy nem porszívózok állandóan, tehát ha kicsit többet porszívóznék, ami az én lustaságom, lehet ez sem lenne. Megszívni nem fogja a macska szeretni fogjuk így is úgy is. Nem fogjuk eldobni magunktól vagy másnak adni velünk marad, csak én fogok vele többet foglalkozni, ha mégis így lenne. Én bízom benne hogy semmi probléma nem lesz vele. Nem akarok semmit elkiabálni de úgy néz ki megtaláltuk a mi kis cicánkat, és 70nél olcsóbb jóval... majd jelentkezem ha már tuti a dolog!
2012. ápr. 17. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 70-nél olcsóbb jóval, akkor az egy szaporított macska. Ez azt jelenti, hogy furcsa indokokkal, de nem lesz törzskönyve. Nagy eséllyel keverék lesz, de ez csak majd nagyobb korában fog kiderülni. Az égvilágon bármilyen betegsége lehet, hiszen ellenőrizetlen lesz a származása, jó eséllyel lehet belefutni valami gyógyíthatatlan örökletes tuti betegségbe. Ne hagyd, hogy egy mocskos szaporító átverjen, azt meg végképp ne tedd, hogy a vásárlásoddal támogatod az állatokat kizsákmányoló kereskedelmét.
2012. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is és a lányom is durván macskaallergiásak vagyunk. Anyukámhoz átmegyünk és ...nyunk ....lunk egybefolyik. Másfél éve van szibériai cicánk és ha fél méterre alszik a fejem mellett sincs egy köhintés sem. Azoknál működik,akik nem a szőrre allergiásak, hanem arra a fehérjére, ami a macskanyálban van ( szibériai cicánál alig ). Mi 30ezer forintért vettük, hat hetes volt a legtündéribb szerzet a földön. Azért volt ennyi, mert nem törzskönyvezett. Nagyon kedves családtól hoztuk el, azt is vállalták, ha mégis allergiásak vagyunk az pár nap alatt kiderül és akkor visszavihetjük. Nem akarom tudtuk nélkül megadni az elérhetőségüket, de megkérdezem őket és ha van/lesz még cica, megadom az emailcímet
2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!