Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szokott lenni ivartalaní...

Mikor szokott lenni ivartalanítási akció?

Figyelt kérdés

Lány cicánk most ellett, kb. 6 hét múlva vinnénk műtétre. Mennyibe kerül Debrecenben vagy környékén egy ilyen műtét?

Lesz valami akció, amikor olcsóbb?


2012. ápr. 24. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem én vagy? Egy cipőben járunk, csak ez egy kóbor cica, viszont nagyon szeretne a miénk lenni,szintén Debrecenben, és szintén akciós lehetőséget szeretnénk. Talán tud valaki segíteni:)
2012. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyentájba szokott lenni mindenhol, nálunk már volt. (eger, heves megye)

Meg kell nézni a helyi állatkórházak honlapját, de ezeket általában hirdetni is szokták.

2012. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt láttam, de nem írja le mennyi az ára, vagy az akciós ára. Az első válaszolónak: Szoboszlón nekem majdnem 7000 forintot mondtak, hatezer valahányszázat.
2012. ápr. 24. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy cica, akkor megérdeklődheted a "macskákért alapítvány"-nál, én is rajtuk keresztül kértem kedvezményt, és féláron ivartalanítattam. Szerintem megkérdezheted, hogy a városodba vannak-e valamelyik állatorvossal kapcsolatban.

[link]

2012. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában február-márciusban vannak a nagy ivartalanítási akciók, hogy megelőzzék a tüzelési időszakot.
2012. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Írtam nekik emailt, talán választ kapok.

A tüzelés az egész évben tart, a mi cicánkat már ivartalanítottuk, de nála rendszeresen előjön a tüzelés, legalább is csatangol 1-2 napig a kandúrokkal, de kiscica nincs legalább. A 7000 az elég kedvező, mert mi 13 ezerért tudtuk a műtétet elvégeztetni. Most én is kedvezőbb lehetőséget keresnék, mert egy kóbor cicánál soha nem lehet tudni, mikor áll odébb, de most annyira keresi velünk a kapcsolatot:)

2012. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Hatvan utca 59 alatt van "akció" - 14 ezerből engednek el 10 %-ot. Hát nem ilyen akcióra gondoltam én sem, mert ez egy vagyon. Hallom az ismerősöktől, hogy nekik 4000 volt, de 1-2 éve. Szoboszlóra meg kocsival ki-be, a benzin miatt majdnem ott van az ember, ráadásul egy darabig bent tartják, kétszer is kimenni...ezt nem éri meg.:((
2012. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mi majd fagyizunk addig szoboszlón, ott féláron van a debreceniekhez képest. Nekem egy út megér 7000 forintot:)

Amúgy igen, én is ilyen 4000-ről hallok, meg sokszor írják itt a gyk-n, hogy most vidd, ilyen-olyan akciók vannak. De akkor mégse akció a tizenegy-két ezer forintos ivartalanítás. Azért köszönöm a lehetőségeket.

2012. ápr. 25. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:

De a mieinket, mikor ivartalaníttattunk, mindig bent tartották. Volt, amikor egy éjszakára, most legutóbb reggel vittük, és koraeste mehettünk érte, de még vissza is kellett menni kontrollra.

Hát majd meglátom, mert lassan ismét megtisztelik a kandúrok, és kiscicával teli már bonyolultabb a műtét.:((

2012. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!