Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostanában van vhol ivartalaní...

Mostanában van vhol ivartalanítási akció, illetve a csepeli pumukli rendelőben hozzá kell még adni vmit az 5,900Ft-os kandúr macska ivartalanításhoz vagy az annyi magában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi....

Ahol én lakom itt egy kandúr macska ivartalanítása összesen 6.000Ft

2012. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert írnak az elején olyan h minden műtéthez hozzá kell adni vmi 5.000Ft-os díjat de úgy már nagyon sok lenne szerintem...
2012. jan. 25. 20:36
 3/4 Mailerdeamon ***** válasza:

Kérdezd meg őket, mert van, ahol az altatást külön számítják.


A 11.000 Ft is elképzelhető, én láttam már 18-at is... Néhány jobban felszerelt állatorvosi rendelőben eléggé el vannak szállva az árak.

2012. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedvezményes ivartalanítási akciót szoktak szervezni a különböző állatvédelmi szervezetek.

Legközelebb augusztusban lesz a Zöld Zebra Állat- és Természetvédő Egyesület szervezésében.


[link]

2012. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!