Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az az anyag, amit biztos...

Mi az az anyag, amit biztos nem pisil le a macska?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a kutyaszőr egy kutyán. Bár még ebben sem vagyok biztos
2012. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pisire vagy jelölésre gondolsz?
2012. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hááát lánycica, ivartalanított, nem jelölés szerintem, mert szép mennyiség szokott landolni az előszobaszőnyegen, cipőnkön, stb.
2012. ápr. 29. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs... Ha egy macska pisilni akar valahová, akkor pisilni fog. Lehet kapni távoltartó spray-t a szaküzletekben, de nálunk annyit ért, mint halottnak a csók.

Fontos lehet viszont, hogy milyen cicáról van szó, most kaptátok? Vagy eddig szobatiszta volt, és csak most kezdte el? Nagyon nem mindegy...

2012. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6 éves félperzsa cicus, kiskorától velünk él, és mindig is probléma volt (azért nem állandóan, de 1 hónapban egyszer biztos eszébe jut valahová pisilni). De ha az előszobaszőnyeg lent van, oda azonnal, ezért ott most nincs szőnyeg :(
2012. máj. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!