Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet első tüzelés előtt...

Lehet első tüzelés előtt ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapni fogok egy kiscicát a már meglévő kandúrom mellé. A kicsi nőstény lesz, két kandúr nem biztos, hogy jól kijönne. (Ha igen cáfoljatok, az lenne a legjobb!) A lányt szeretném majd ivartalaníttatni, lehetőleg az első tüzelés előtt. Lehetséges? Nem szeretnék egyszer sem szaporulatot. Mi a legkorábbi időpont, amikor lehet?
2009. jún. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Sőt!
2009. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a második cicámat kölyökként ivartalanították.
2009. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3hónapos kortól lehet ivartalanittatni,de állatorvost is megkérdezhetsz!
2009. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, köszi mindenkinek a választ. A fiú azért nincs ivartalanítva, mert egyrészt szobacica, másrészt már így is pokolian lusta, és picit kövér, hízásra hajlamos.
2009. jún. 22. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi idős a fiúcicád? Nem jelez a lakásban? Az enyém úgy 7 hónapos kora kötül kezdte, és nagyon büdi volt. :( Gyorsan el is vittem dokihoz szegényt...
2009. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyugodtan,én úgy hallottam,hogy 5 hónapos kortól,a cicák pedig 6-10 hónapos korban lesz ivarérett,ez változó. Enyém 5 hónaposan kezdte a tüzelést, kettőt át kellett vele vészelni még az ivartalanításig...!:D Szörnyen idegesítő olyankor,úgyhogy javaslom a műtétet.
2009. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lesznek ivarérettek* bocsi:D
2009. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19:27-es! Nem jelez, pedig már két éves. Szerencsém van vele :) Semmi gondot nem okoz a kandúrsága. Eddig talán kétszer fordult elő, hogy az ajtóban sírdogált éjjel, gondolom érezte az illatokat. A hajhullasztó bagzómacska-hangot, meg csak nekem tartogatja...
2009. jún. 22. 20:10
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mindent leírtak már,amit tudnod kell az ivartalanításról.Én az elhízásra hívnám fel a figyelmedet. Tudom, hogy nem könnyű, de legyél egy kicsit szívtelen vele. A műtét után még jobban hajlamos lesz az elhízásra. Salx Narval.
2009. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ivarérés előtt ivartalanított cicáknál nem jellemző az elhízás és ellustulás. Ez még plusz 1 ok a korai ivartalanításra.
2009. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!