Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális dolog? Most tüzel...

Ez normális dolog? Most tüzel másodszor a nőstény cicám (9hónapos). Az első tüzelés úgy ahogy birható volt, de a mostani kész téboly

Figyelt kérdés
Most tüzel másodszor a nőstény cicám (9hónapos). Az első tüzelés úgy ahogy birható volt, de a mostani kész téboly! Az normális hogy nem az alomba pisil ilyenkor, hanem ápp ahova neki jól eski? általában sarkokba és utána megprobálja elkaparni! A dühitő az az hogy ha épp nem vesszük észre akkor ott bűdösödik! Most visszük ivartalanitani! De ez a pisiléses dolog csak a tüzelés miatt van?
2010. márc. 31. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi természetes amit csinál,megjelöli a területét.Miénk is ezt csinálta,de ivartalanítás után minden rendben lesz.
2010. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! tavasszal többször is tüzelnek. a jelölés természetes /neki.../,így üzen álmai kancijának.

sajnos ki kell minél előbb a cicát "ábrándítani"

üdv.-makkás-

2010. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én, mint ivartalanítás párti ez az, amit mindig el szoktam mondani. Nem úgy van, hogy ivarzik a macska és azt az egy hetet valahogy kibírjuk. Ha egy macska elkezd ivarzani akkor gyakorlatilag folyamatosan tüzel, amíg nincs megtermékenyítve. És igen, egy ivarzó nőstény borzalmas hangokat ad ki. Úgyhogy, ha most vége akkor el kell vinni ivartalanítani.

Most nem lehet, mert nagyon érzékenyek a szövetek.

2010. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még az előzőhöz. Nem nagyon szokták elvállalni az állatorvosok ilyenkor. Nagyon magas a vérzés kockázata.

Én a helyedben várnék. És ha vége utána vinném.

Amúgy én is belefutottam, mert olyan kicsike volt még a cica. Nem gondoltam volna, hogy már ivarérett.

Azt, az egy hetet nem sírom vissza. Hogy mit vergődött éjszaka. Földöntúli hangokat adott ki, emelgette a fenekét....na de ez már a múlté

2010. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!