Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem issza a kiscica a...

Miért nem issza a kiscica a tejet se a vizet?

Figyelt kérdés
tegnap hoztam a kiscicát kb. másfél 2 hónapos lehet.A darált húsit meg egy kis tésztát evett de tejet nem csak vagy 3x belenyalt.Miért nem issza,még nincs hozzászokva?Félek hogy baja lesz ebbe a nagy mellegbe :(

2012. máj. 3. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha a kiscicák el vannak választva, nem rajonganak a tejért, sőt kimondottan utálják. Ha meg is issza, az csak a kényszerből van.
2012. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de vizet se nagyon issza :( a száját bevizezem 1 kicsit hogy legalább onnan nyalogassa nehogy kiszáradjon
2012. máj. 3. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levessel etetni, ne legyen túl zsíros. Ha hosszabb ideig nem akar inni, akkor irány az állatdoki nehogy nagy baja legyen. Én a tejet nem ajánlom, akárhány macskám volt mindnek ment tőle a hasa. Én úgy tudom, hogy ők is tejérzékenyek és nem tesz nekik jót. Ennek ellenére sok ismerősöm azzal itatja a macskáját és azok elvannak vele.
2012. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cicák nagy nagy %-aban nem tudják megemészteni a tejet, hasmenésük lesz tőle...Ne akard tehéntejjel itatni.
2012. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sok macskát neveltem már fel,de anya macska is volt,most kivételessen nincs csak egy 1 éves kandúr macska
2012. máj. 3. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nem issza a tejet, mert meg is dögölhet tőle.. (nem birják megemészteni a tejcukrot- laktózt, és folyamatos hasmenés miatt kiszárad)
2012. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van ilyen cumisüveg valamid, abból is megpróbálhatod a vizet adni neki - de már azért ilyen nagy cicának tálból kéne tudnia inni.
2012. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!