Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne a véres spricce...

Ajrin3 kérdése:

Hogyan lehetne a véres spriccelést megszüntetni?

Figyelt kérdés
Cicám december óta véreset pisil. Ivartalanított,5 éves szuka.3 féle antibiotikumot is kipróbáltunk már injekcióban, kúrában, de nem használt. Vettem már feliway (feromon tartalmú) illatosítót is, de a jó idő beálltával a nyitott ablakon nem dobom ki a pénzt, egyébként sem használt. Már 3 alomtálcám van, de így is mellé pisil és jelöl, spriccel. Lehet stressz, rák, kő. Tönkre teszi a lakásomat.

2012. máj. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OFF: nem szuka,az a kutya nőneműje, a macska simán nőstény ON Keress másik állatorvost, vagy vidd el állatkórházba.
2012. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ha december óta véreset pisil, csoda hogy el nem pusztult még!

Vidd másik állatorvoshoz, nekem is ivartalanított a cicusom, de nem jelöl, és nincsenek ilyen gondjaink.

2012. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ki kell vizsgálni: vérvizsgálat, vizeletvizsgálat (tenyésztés is), ultrahang. Ha minden negatív, sajnos lehet állandó hólyaghurut pszichés alapon, azon nehezen lehet javítani, akkor jön a feliway, a több alomtálca (tisztán tartva), búvóhely kialakítása, ilyesmik.Végső esetben javasolják, hogy a szobamacska legyen kijárós. De az egyéb alapbetegségeket a fentiekkel ki kell zárni előbb.
2012. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csoda,hogy még él.

Ahogy többen is írták:Vérvétel,vizeletvizsgálat,hogy van e benne baktérium és milyen kőve-homokja van.Ezt célirányosan kezelni antibiotikummal,vizelet savanyítóval,gyógytáppal.Nem is értem mért nem kaptatok gyógytápot hisz azzal szinten tartható a kövesedése a cicának.

Azért nem pisil alomba,hogy felhívja a figyelmed arra,hogy itt igenis nagy bajok vannak.(ugyanezt csinálta az én nőstényem is,de a véres vizeletig nem jutott el)

2012. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

December óta??? Te jó ég, én amikor először észleltem ilyet, azonnal rohantunk az orvoshoz, alig bírtam kivárni hogy kinyisson a rendelő...

[link]

2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!