Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 11 éves, igen erős...

Van egy 11 éves, igen erős karakterű sziámi cicám és annak lánya, egy 7 éves házimacska. Szeretnék egy csivava kutyust is. Vajon elviselnék egymást?

Figyelt kérdés
A lakásom nem túl nagy és elismerem, sokszor veszekednek is ketten, hogy ki legyen a fénypontban:) Nagyon szeretem őket. A napokban ötlött fel bennem, hogy szeretnék egy csivava kutyust. Szerintetek megy a dolog, vagy inkább jó nem kockáztatni? Elviselik majd a macseszok a kutyust, vagy ez egy lehetetlen love story? Köszönöm előre is a segítő válaszokat.
2007. aug. 11. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Éppenséggel meg lehet próbálni, a legfontosabb a fokozatosság az összeszoktatásnál.


Bár, ha nincs elég hely, nem biztos, hogy jó lenne.


Általánosságban szobánként egy macska tartható, egy 2 szobás lakásban még meg lehet próbálni 3 állattal, de a külön kuckóról, etető és itatótálról, ill alomról, kutyapelusról fontos gondoskodni. Ezzel meg lehet előzni az ezzel kapcsolatos vitákat közöttük.


Hallottam olyan illatanyagról, amit a macskák pofija áraszt, ill ezt kenik oda mindenhez, ahova odadörgölik a pofijukat. Ezt állatboltban lehet kapni, az új jövevényt érdemes "beillatosítani" ezzel az anyaggal, hogy ismerős legyen számukra a kutyus, így talán könnyebben elfogadják.


Ha megpróbálja, sok szerencsét!

2007. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A csivava igen erőszakos hajlamú kutya és a cicák már meglehetősen korosodnak nem biztos hogy jó hiszeműnek vennék a kiskutya kitöréseit!

Szerintem ne vegyél csivavát!

2007. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!